Tesco Mobile spúšťa pre zákazníkov novinku, vďaka ktorej budú môcť na dobíjanie využiť poukážky Clubcard a vymeniť ich až za dvojnásobok kreditu. Týmto spôsobom chce operátor umožniť novým aj aktuálnym zákazníkom dobíjať si kredit aj bez priamej platby.

Oddnes môžu majitelia predplatenej karty Tesco mobile získať až dvojnásobok svojho kreditu na telefonovanie, SMS a surfovanie bez toho, aby operátorovi zaplatili, a to vďaka novej službe Dobitie z Clubcard.

Ponuka platí pre existujúcich aj nových zákazníkov Tesco mobile, ktorí sú členmi vernostného klubu Tesco Clubcard. Vďaka tomu za svoje nákupy v obchodoch Tesca zbierajú body a po nazbieraní stanoveného počtu bodov ich reťazec odmení peňažnými poukážkami. Tie môžu v mobilnej aplikácii Tesco Clubcard premeniť na kredit Tesco mobile, ktorý im operátor zdvojnásobí.

Stačí splniť niekoľko jednoduchých podmienok

Napríklad peňažnú poukážku za nakupovanie v Tescu v hodnote 3 eur môžu zameniť za Tesco mobile kredit v hodnote 6 eur. Za volania a dáta v najdostupnejšej 4G sieti na Slovensku s pokrytím obyvateľstva vyše 97 % tak neplatia, ak využijú poukážky Clubcard.

Aby však zákazník mohol novú ponuku využiť, musí mať predplatenú kartu Bodka, byť členom Tesco Clubcard a mať nainštalovanú mobilnú aplikáciu Tesco Clubcard pre iOS alebo Android, v ktorej okrem iného dokážu vybaviť aj ďalšie požiadavky.

Clubcard Tesco Slovensko
Clubcard Tesco Slovensko
Developer: Tesco Stores
Price: Free

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom