banner-redmi-note-4Koniec roka bude v podaní jedného z najväčších čínskych výrobcov Xiaomi skutočne veľmi napínavý. Očakáva sa totižto predstavenie nadupaného high-end phabletu Mi Note 2, ktorý zavŕši tohtoročné ťaženie giganta.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Od tohto smartfónu sa očakáva len to najlepšie a žiadne kompromisy alebo negatívne vlastnosti sa nebudú tolerovať. Nové obrázky, ktoré sa objavili v priebehu dňa, pochádzajú zo sociálnej sieti Weibo, ktorá je už tradičným strojcom mnohých únikov. Neznámy smartfón od Xiaomi je dizajnovo veľmi zaujímavo vyriešený s exkluzívnym hliníkovým telom, čo nám dáva nenápadne tušiť, že by sa mohlo jednať práve o Mi Note 2-ku. Vpredu je umiestnené hardvérové tlačidlo s integráciou skenera odtlačkov prstov. Okraje prednej strany disponujú viditeľným zaoblením, ktoré má byť výsledkom použitia zahnutého displeja.

Xiaomi Mi Note Pro 64 GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ten bude pravdepodobne ponúkať 2K rozlíšenie na 5,7-palcovej uhlopriečke. S obrázkami sme sa však nedozvedeli žiadne nové špecifikácie a zatiaľ môžeme len hádať, s akou výbavou k nám nový phablet doputuje. Hovorí sa o použití Snapdragonu 821, 6 GB RAM pamäte, 256 GB interného úložiska alebo 12 MPx Sony IMX378 fotoaparátu. Špecifikácie sú jedna vec, no dôležité bude to, čo nám výrobca skutočne predstaví v priebehu nasledujúcich týždňov. Čo hovoríte vy na tento vzhľad?

TIP: CEO Xiaomi, Lei Jun: Xiaomi Mi Note 2 vstúpil do masovej výroby!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]