banner-le-max-2Čoraz viac výrobcov prináša do svojich smartfónov duálne fotoaparáty, ktoré majú hneď niekoľko výhod. Medzi tie najpodstatnejšie vylepšenia oproti klasickým snímačom patrí podstatne zvýšená kvalita fotografií v noci a viac možností pri dodatočnej editácii.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Do týchto „vôd” sa pravdepodobne vydá aj LeEco, ktoré pripravuje nové high-end zariadenie s duálnym fotoaparátom. Reálne fotografie tohto smartfónu sú však celkom vtipné, nakoľko dizajnové riešenie duálneho fotoaparátu pripomína jeden obrázok japonskej kreslenej postavičky. Tradične sú umiestnené dva snímače vedľa seba, ktoré dopĺňa prisvetlovacia LED dióda po nimi. Na zadnej strane nájdeme aj snímač odtlačkov prstov, logo LeEco a nové usporiadanie antén. Predná strana disponuje tenkými rámikmi, ktoré dopĺňa elegantné 2.5D zahnutie a poslednou novinkou je upravené tlačidlo Domov, ktoré je nahradené podsvieteným logom výrobcu.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>japanese-tree-spirit

Kreslená postavička z Japonska

[tip color=“white“]TIP: Samsung bude dodávať duálne fotoaparáty pre Xiaomi a LeEco [/tip]

Hardvérové vlastnosti tejto novinky od LeEco zatiaľ nepoznáme, no je tu veľmi veľká možnosť, že spoločnosť siahne po najnovšom procesore Snapdragon 821. Vyjadrite svoj názor v komentároch na tento vzhľad fotoaparátu a chceme tiež vedieť, aké špecifikácie by ste radi videli v tejto novinke.

LeEco dual camera

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom