banner-elephone-p9000
Spoločnosť Elephone je vo svete známa najmä predajom veľmi výhodných zariadení v pomere cena/výkon. Málokto však túto spoločnosť pozná ako výrobcu dizajnovo podarených smartfónov. Túto mienku sa snaží zmeniť zariadenie, ktoré vyzerá priam bravúrne. Je ním najnovší Elephone S7, ktorý však nekráča tak úplne vlastnou cestou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Povedzme si úprimne, súčasná vlajková loď od spoločnosti Samsung je naozaj výnimočným zariadením. Kórejskej spoločnosti sa podarilo jednoducho skĺbiť výkonné špecifikácie spolu s exkluzívnym dizajnom. Nie je teda žiadnym veľkým prekvapením, že sa Galaxy S7 zapáčil aj výrobcovi Elephone, ktorý sa rozhodol, že si „požičia“ niektoré jeho dizajnové črty. Predná strana akoby z oka vypadla slávnemu bestselleru od spoločnosti Samsung. Nájdeme na nej o čosi väčší 5,5-palcový Full HD displej, ktorý je krytý odolným sklom s 2.5D zaoblením. Pod ním je umiestnené hardvérové tlačidlo, ktoré veľmi pripomína ikonické hardvérové tlačidlá používané v zariadeniach kórejského giganta.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Elephone-S7-Series-1-768x432

Hliníková unibody konštrukcia, ktorá sa ťahá pozdĺž celej zadnej strany smartfónu Elephone S7 v nás opäť vyvolala mierne deja vu. Zo zadu sa totižto zariadenie nápadne podobá na ďalší bestseller, ktorým je Xiaomi Mi5. V ľavom hornom rohu nás teda čaká objektív 16 MPx fotoaparátu, ktorému robí spoločnosť prisvetlovacia LED-ka. Na prednej strane nájdeme 8 MPx selfie kamerku a už spomínaný 5,5-palcový displej, ktorý je takmer bez rámikov. Pod ním sa ukrýva 10-jadrový procesor Helio X20 od spoločnosti MediaTek. Ten bude dopĺňať 3 GB RAM-ka spolu s 32 GB interným úložiskom. Batéria má dosahovať kapacitu 2600 mAh, čo je vzhľadom na uhlopriečku displeja značne podpriemerná hodnota. Elephone S7 by sa mal čo nevidieť dostať do oficiálneho predaja a to za cenu v rozmedzí od 100 € do 130 €!

Elephone-S7-Series-1-nahlad

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom