banner-oneplus-3Novinka z dielne OnePlus zažila debut u známeho operátora O2 na Oxfordskej ulici v Londýne. Predpredaj bol zaujímavý hneď z dvoch dôvodov. Po prvé, bolo to prvý krát, čo sa smartfóny tohto čínskeho výrobcu predávali v hlavných uliciach Veľkej Británie a po druhé, rady čakajúce pred dverami obchodu pripomínali skôr predaj iPhonov ako Android zariadení.

Už 24. novembra, teda pár dní pred oficiálnym začiatkom predaja OnePlus 3T v Európe, sa naskytla skvelá možnosť pre fanúšikov čínskej spoločnosti z Londýna. Dvere obchodu sa pre zákazníkov otvorili o 15:02, no to sa už okolo obchodu ťahal dlhý rad zákazníkov. Ako čas ubiehal, vyzeralo to, že rad sa iba zväčšuje a pri obchode zrazu stálo vyše 100 ľudí. Nikto sa na nový OnePlus 3T netešil viac ako skalný fanúšik Alexander, ktorý pred predajňou čakal už o 11:50 len preto, aby sa ubezpečil, že smartfón dostane ako prvý. Čo však Alexander pri vstupe do predajne netušil, bolo to, že OnePlus a O2 si pripravili prekvapenie a prvému zákazníkovi darovali 128 GB verziu smartfónu spolu s príslušenstvom úplne zadarmo.

phpbhqy16

Personál O2 sa postaral aj o ľudí čakajúcich vonku a nikoho nenechali pred predajňou len tak mrznúť. Na skrátenie času a posilnenie morálky v chladnom počasí im rozdávali koláčiky, horúcu čokoládu, kávu a iné dobroty. Keď sa konečne dostali do obchodu, OnePlus mal pre nich nachystanú skvelú hru. Bola to hra na štýl Temple Run, kde ste sa pomocou kinektu vyhýbali prekážkam a zbierali virtuálne náboje.

TIP: Unboxing videá dostali nový rozmer! Youtuber natočil OnePlus 3T priamo v kokpite stíhačky

one-plus-3T-O2-presale

Hráč s najvyšším skóre dostal ako odmenu na konci večera ďalší OnePlus 3T úplne zadarmo. Samozrejme, nechýbali OnePlus tričká, ruksaky, tašky a kryty na telefóny, ktoré personál rozdával zákazníkom. Môžeme povedať, že to bola naozaj podarená akcia, ktorá pritiahla davy a vyvolala záujem o túto perspektívnu čínsku spoločnosť. Myslíte si, že takúto akciu by bol operátor schopný pripraviť aj na Slovensku?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP