banner-oneplus-3Pozerať na rozbaľovanie nového produktu je vždy napínavé a plné očakávaní. Všetky unboxing videá sú podľa Jake Paula zrejme stereotypné, a tak sa rozhodol pre niečo nezvyčajné. Natočil unboxing video nového OnePlus 3T a nie hocikde, ale priamo v stíhačke!

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť OnePlus len nedávno predstavila svojho nového zabijaka vlajkových lodí, ktorý svojou výbavou skutočne dokazuje, že patrí k tým najlepším. Na internete sa už začínajú objavovať aj prvé videá z rozbaľovania. Jeden odvážny youtuber, Jake Paul, to však zobral z úplne iného konca. Natočil  video nového priamo v kokpite stíhačky. Tá pochádza od našich českých susedov, kde bolo celé video natočené a musíme uznať, že v tomto prostredí to určite nebola ľahká práca. Počas letu sa Jake snaží opísať zariadenie, no pri takto vysokej rýchlosti a obrovskom preťažení je to veľmi náročné, čo môžete vidieť aj na videu nižšie.

OnePlus 3T prináša na trh vylepšený hardvér a znova potvrdzuje svoje postavenie medzi high-end zariadeniami. Pod kapotou tak môžeme nájsť procesor Snadpragon 821 od spoločnosti Qualcomm. Tomu sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti až 6 GB. Kvality predného selfie fotoaparátu, ktorý má rozlíšenie až 16 MPx, si Jake vyskúšal priamo v kokpite. Prvé kusy sa už začali dostávať na pulty so štartovacou cenou 430 € za variant so 6 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom. Model s dvojnásobnou kapacitou vnútornej pamäte bude stáť o 50 € viac.

TIP: OnePlus 3 bude dostávať aktualizácie rovnako dlho ako OnePlus 3T

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]