Problém iPhonov, ktorý sa v pár prípadoch vyskytol aj v minulosti, trápi aj najnovší iPhone X. Niekoľkí používatelia sa začali sťažovať na to, že pri telefonovaní im telefón zachytáva vlasy a v prípade mužskej časti aj fúzy.

Podobná situácia, známa ako #hairgate a #beargate pritom nastala aj pri smartfóne iPhone 6 a 6 Plus, kedy sa používateľom rovnako do medzier zachytávali vlasy. Riešením bolo používanie púzdra, no nie každý sa s tým dokázal stotožniť. Rovnaká situácia je aj pri najnovšom iPhone X.

Viaceré sťažnosti

Na rôznych fórach sa začali objavovať sťažnosti na najnovší iPhone X. Podľa niektorých používateľov aj na Reddite im pri telefón pri držaní pri uchu zachytáva vlasy a bradu. Problém má byť hlavne pri prepínači stlmenia na boku zariadenia a medzi výrezom a displejom vo vrchnej časti. Riešením sa zdá byť len nasadenie ochranného púzdra. Niektoré zariadenia boli vymenené vrámci programu Apple Care, no tak ako aj pri iPhone 6 mal tento problém pretrvávať aj naďalej.

Zobraziť celú galériu (5)
Gadgets Portal/Youtube

Nenechaj si ujsť!
Apple rieši závislosť detí na smartfónoch. Do iPhonov chce pridať nové funkcie

Je pravdepodobné, že takýto problém má väčšie množstvo iPhone X. Nie pri každom sa však musí prejaviť, a to hlavne ak má používateľ kratšie vlasy. No vzhľadom k tomu, že má byť iPhone X odolný voči vode, akákoľvek nezrovnalosti a medzery môžu predstavovať riziko.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom