Festival DC Fandome z dielne komiksového štúdia sa vrátil vo veľkom štýle a predstavil záplavu noviniek a ukážok nových projektov. Jedným z nich je aj dlho odkladaný Batman od režiséra Matta Reevesa. Jeho trailer servíruje všetko, čo už dávnejšie tvorcovia sľúbili fanúšikom a tým je noirová a temná verzia Batmana.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Hoci oneskorenie premiéry až na začiatok marca budúceho roka z dôvodu pandémie sklamalo mnohých fanúšikov, zábery v najnovšom traileri čiastočne zmierňujú ich nekonečné čakanie. Od prvého oznámenia je film popisovaný ako temná až hororová detektívka, v ktorej budeme sledovať začiatky Brucea Waynea v role netopierieho muža a jeho vyšetrovanie brutálnych vrážd v Gothame.

Každá z doterajších batmanovských franšíz prišla so svojou upravenou verziou, čím zároveň posunula postavu novým, jedinečným smerom a čerstvý trailer ukazujúci novú temnú éru neohrozeného ochrancu Gothamu tento prístup len potvrdzuje.

Po Michaelovi Keatonovi, Christianovi Baleovi či Benovi Affleckovi sa do vystuženého čierneho kostýmu Batmana tentokrát navlečie Robert Pattinson (Tenet).

Okrem neho sa môžeme tešiť aj na kvalitné zločinecké podsvetie, ktorému bude kraľovať Colin Farrell v podobe známeho zločinca Penguina či Paul Dano, ktorý svoju tvár prepožičia Riddlerovi. Zároveň sa vo filme objaví herec Jeffrey Wright ako komisár Gordon, herečka Zoë Kravitz stvárňujúca Catwoman, alebo majster mimiky a predstaviteľ viacerých digitálnych postáv Andy Serkis, ktorý si zahrá Alfréda.

Vlajková loď DCEU univerza je vždy obrovským ťahákom. Od prvotnej trilógie Tima Burtona až po Temného rytiera Christophera Nolana sa každý film dočkal obrovského komerčného úspechu. Kritici v prvých dojmoch na spracovanie nového Batmana nešetria chválou a tak podobný úspech očakávať aj v tomto prípade.

Tvorcovia tak idú s úspechom opäť na istotu, čo potvrdzujú aj správy o rozšírení netopierieho univerza o ďalšie spin-off projekty. Prvým z nich je potvrdený seriál Gotham PD, ktorý by sa mal predstaviť v najbližších rokoch na HBO Max, alebo zatiaľ nepotvrdená informácia o vlastnom seriáli pre postavu Penguina a príbehy z jeho kriminálneho prostredia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú