Po premiére najnovšej marvelovky sme ostali vo viacerých veciach zaskočení. Samozrejme, diali sa aj veci, ktoré fanúšikovia predpovedali. Taktiež bol film presne tým, čím sme chceli, aby bol – dokonalým ukončením 11-ročnej cesty v MCU. Endgame však viacerými vecami poriadne prekvapil. Jednou z nich bola absencia istého charakteru, ktorý mala stvárniť mladá herečka. Kto teda bola tá vystrihnutá postava z Avengers: Endgame a prečo sa vo filme nakoniec neobjavila?

Pozor: Článok obsahuje spoilery z filmu Avengers: Endgame

Ešte koncom minulého roka sme sa dozvedeli, že vo filme sa objaví aj mladá herečka Katherine Langford. Ľudia okamžite začali špekulovať o tom, akú postavu by si mohla hviezda seriálu 13 Reasons Why zahrať. Má veľkú rolu? Objaví sa len v jednej scéne? Bude podstatná pre budúcnosť MCU, alebo ju vo finálnom strihu prehliadneme?

Vystrihnutá postava z Avengers: Endgame

Nuž, ako potvrdila režisérska dvojica Russovcov, herečka vo filme mala úlohu, no nakoniec ju vystrihli, informuje Screenrant. V rozhovore na podcaste HappySadConfused režiséri odhalili, že s herečkou Katherine Langford natočili scénu, v ktorej stvárňovala Morgan Stark – Tonyho dospievajúcu dcéru, informoval Polygon. Iron Man sa s ňou mal stretnúť vtedy, keď sa zmocnil Kameňov nekonečna a luskol prstami.

Nenechaj si ujsť
Z filmu Avengers: Endgame vystrihli veľké dobrodružstvo dvoch kľúčových postáv

Nápad bol taký, že Tony po výhre, ale súčasne aj samovražde, navštívil rovnaké miesto, v ktorom sa Thanos stretol s malou Gamorou na konci Infinity War. Ako vysvetlil jeden z režisérov, táto scéna by hrdinovi dodala vieru, že spravil správnu vec, no do filmu by sa už jednoducho nehodila.

Keďže tieto filmy zaobchádzajú s mágiou, zámerom bolo, že Tonyho budúca dcéra mu odpustila a nechala ho odísť v mieri. Bol to celkom silný nápad. Bolo to už však priveľa nápadov v príliš komplikovanom filme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom