Film Avengers: Endgame je vonku iba dva týždne a už atakuje popredné priečky najzárobkovejších filmov v histórii. Pokiaľ to takýmto tempom pôjde aj naďalej, onedlho prekoná samotného Avatara so skoro troma miliardami amerických dolárov na účte.

Tento článok obsahuje SPOILERY z filmu Avengers: Endgame. Pokiaľ ste ho teda ešte nevideli, prečítajte si ho neskôr.

Každopádne, ani dva týždne po premiére sa o filme neprestáva rozprávať a každý deň k nám prichádzajú zaujímavé novinky a informácie. Tou najnovšou je, že sme sa mali dočkať veľkého dobrodružstva s Thorom a Iron Manom! Predsa len, táto dvojka spolu bola už v štyroch filmoch a nikdy sa medzi sebou nedočkali poriadnej, zaslúženej interakcie.

Spoločné dobrodružstvo Iron Mana a Thora?

V druhej tretine filmu sa tím rozdelil na menšie skupinky, aby precestovali prostredníctvom Quantum Realm späť v čase do určitých momentov na získanie Kameňov nekonečna. Tony Stark viedol svoju skupinu do roku 2012, aby v New Yorku získali kamene počas udalostí filmu Avengers: Pomstitelia, informoval ComicBook.

Nenechaj si ujsť
Má tajný význam? Takto sa do Avengers: Endgame dostala veta “I love you 3000.”

Thor zasa precestoval aj s Rocketom Raccoonom do filmu Thor: Temný svet, aby z Asgardu získal Aether. Scenáristi Christopher Markus a Stephen McFeely však prezradili, že to pôvodne plánovali úplne inak. Existovala totižto verzia, v ktorej Thor cestoval na Asgard spolu s Iron Manom!

Áno, našim prvým návrhom bola verzia, v ktorej Tony a Thor išli na Asgard. Páči sa mi idea toho, že by Tony teoreticky išiel na Asgard a videl by ‘vedu proti mágii’ a podobné veci. Potom mal bojovať s Heimdallom, ktorý Tonyho samozrejme videl aj keď na sebe mal neviditeľný stealth oblek, alebo niečo v tom zmysle,” povedal McFeely a pokračoval.

Spravili sme tak preto, lebo keď sa na Temný svet pozrieme z technickej stránky, tak sa v ňom Kameň reality nachádza v rovnakom momente, keď je tam v sejfe aj Kameň priestoru. Pokiaľ si dobre pamätáte, na konci Temného sveta išli Volstagg a Sif odovzdať Collectorovi Kameň reality, pretože nechceli držať na jednom mieste dva kamene. Takže to bol prvý pokus a myslím, že si to Joe Russo prečítal a povedal ‘Prečo nejdeme do Avengers? Je to najzaujímavejší film.’ A tak sme si povedali, že to spravíme tak.

Najprv sme váhali, či sa vrátiť do prvého Avengers [filmu], pretože to vyzeralo, ako keby sme sa chceli priživiť na najväčšom hite,” dodal Markus. “Páči sa ti ten film? Tak ideme späť presne do toho filmu! A tak sme si uvedomili, že sme len príliš rozmýšľali nad tým, čo by bola najväčšia sranda.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom