Xposed modul konečne dostupný aj pre Android 6.0 Marshmallow

banner-nexus-6p
Xposed je pojem, ktorý v kruhoch nadšencov operačného systému Android vždy vyvoláva búrlivé diskusie. Väčšina pozná tento úžasný nástroj ako ten najlepší spôsob si prispôsobiť a vylepšiť smartfón.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nástroju Xposed sa venujeme aj v našej týždennej rubrike Vylepšujeme si fóny z Číny. Xposed bol bohužiaľ až doteraz nedostupný pre najnovšiu verziu Androidu, Android 6.0 Marshmallow. No dnešným dňom sa táto situácia mení. Opäť je potrebné pri inštalovaní využiť custom recovery a samozrejme musí byť na zariadení root. Momentálne sú samotné moduly v štádiu testovania a nie je zaručená funkčnosť všetkých modulov.

Xposed-framework-installer-3-840x560 (Small)
Vývojár upozorňuje vo svojom vlákne na fóre xda, že môžu nastať komplikácie aj v prípade SELinux, ktorý zablokuje súbory potrebné pre správne fungovanie modulov. Dopredu upozorňujeme, že inštalácia je vhodná iba pre skúsenejších používateľov a vždy si pred každým úkonom podrobne preštudujte dané inštrukcie.

Zdroj: Androidauthority.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]