Akčné kamery Xiaomi Yi ponúkajú kvalitný záznam a tešia sa pomerne veľkej popularite. Veď nečudo, keď sa predávajú za tak nízke ceny. My však tentokrát máme pre teba exkluzívne kupóny, ktoré zrazia cenu ešte nižšie. 

Xiaomi Yi Action Camera (2K)

Xiaomi Yi kamery ti zrejme nemusíme veľmi predstavovať. Prvý model prišiel na trh v roku 2015 a vtedy sme ti priniesli aj jeho podrobnú recenziu. V čase testovania však kamera nahrávala video v maximálnom FullHD rozlíšení, no výrobca prostredníctvom pravidelných aktualizácií sprístupnil aj nahrávanie v 2K rozlíšení pri 30 fps. Objektív s clonovým číslom f/2.8 má široký zorný uhol až 155°. Kameru je možné ovládať pomocou WiFi na vzdialenosť až 100 m.


Zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Kúpiť Xiaomi Yi Action Camera za 68 €

Energiu dodáva vymeniteľná 1010 mAh batéria, ktorej nabíjanie prebieha klasickým microUSB portom 5 V pri 1 A, takže v teréne ťa nič nezastaví a pre nabite môžeš použiť aj power banku. Cena oficiálnej EU verzie Xiaomi Yi Action kamery vďaka kupónu ORXSOSMQ klesne na skvelých 68 €.


Zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Xiaomi Yi 4K Action kamera

Xiaomi Yi 4K Action kamera prináša oproti predchodcovi sériu vylepšení. Hneď na prvý pohľad je to zadný 2,19 palcový displej, kde si môžeš bez problémov overiť, či vidíš správnu scénu. Inovácie zasiahli aj zvyšok hardvéru, ktorý po novom dokáže nahrávať plynulé 4K videá s 30 snímkami za sekundu. Pri tradičnom FullHD rozlíšení si kamera poradí aj so 120 snímkovým videom.


Zdroj fotografie: Pcpop

Výhodou je aj 6-osová elektronická stabilizácia. Aby výdrž 2 hodiny nahrávania 4K videa ostala nezmenená, kamera prichádza s väčšou 1 400 mAh batériou. Kvalitnejší hardvér a zaznamenaný obraz však niečo stoja. Vďaka nášmu exkluzívnemu zľavovému kupónu XSNALUAL si môžeš oficiálnu medzinárodnú verziu Yi 4K Action kamery zakúpiť za doposiaľ najnižších 169 €. Za dopravu nedáš ani cent, no počítať by si mal s prípadnými colnými poplatkami.

Kúpiť Xiaomi Yi 4K Action Camera za 169 €

Kupóny aplikuješ priamo v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP