banner-redmi-4a
Produkty od spoločnosti Xiaomi v našich končinách dlhodobo patria medzi veľmi obľúbené. Preto neváhame a vždy ťa informujeme, keď sa zriadenia od tohto čínskeho giganta objavia v nejakej zaujímavej akciovej ponuke. Dnešok nie je výnimkou a na riadkoch nižšie si tak môžeš prečítať o štvorici skvelých prístrojov so skvelými novoročnými cenami.

Xiaomi Mi5

Cena: 207 €

xiaomi-mi5-update
zdroj fotografie: AndroidAuthority

Kúpiť Xiaomi Mi5 za doteraz najnižších 207 €

Minuloročná vlajková loď Xiaomi Mi5 ponúka prekrásny dizajn a tie najvýkonnejšie parametre za cenu pod 210 €. Na jej prednej strane je umiestnený 5,15-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením a nájde sa na nej aj 4 MPx selfie snímač. Skener odtlačkov je umiestnený priamo pod zobrazovačom, pričom zároveň plní úlohu domovského tlačidla. Hlavný fotoaparát dosahuje rozlíšenie 16 MPx a v jeho výbave nechýba ani PDAF zaostrovanie či 4-osá optická stabilizácia. Vysoký výkon zabezpečuje procesor Snapdragon 820, grafický akcelerátor Adreno 530, 3 GB RAM, ale aj 32 GB interná pamäť. Batéria ponúka kapacitu 3000 mAh a podporuje rýchle nabíjanie. Xiaomi Mi5 poteší aj DualSIM funkcionalitou, avšak na druhú stranu zamrzí absencia podpory 800 MHz LTE frekvencie, ktorú nepodporujú ani zariadenia uvedené nižšie. Za cenu 207 € však lepší smartfón rozhodne nenájdeš. Nezabúdaj na prípadnú platbu DPH, ktorá ťa môže vyjsť na 41  €.

Recenzia | Xiaomi Mi5: Prichádza nový kráľ čínskych smartfónov!

Xiaomi Mi Max

Cena: 167 €

Začiatok akcie: 5.1.2017 o 11:00 nášho času

xiaomi-mi-max-recenzia-nahlad

Kúpiť Xiaomi Mi Max za skvelých 167 €
3 GB RAM a 32 GB ROM

Xiaomi Mi Max je pravým zástancom tabletofónov, o čom napovedá už jeho trefný názov. Perfektne spracované hliníkové telo obklopuje 6,44-palcový FullHD displej, nad ktorým sa nachádza 5 MPx selfie kamera. Strana zadná ponúka domov pre hlavný 16 MPx fotoaparát, dvojtónový LED blesk a skener odtlačkov prstov. Pod kvalitnou hliníkovou vrstvou tlčie procesor Snapdragon 650 so 6 jadrami. Tým dopomáhajú 3 GB pamäte RAM a 32 GB interného úložiska. Xiaomi Mi Max obsahuje aj 4850 mAh batériu či hybridný DualSIM slot. Bleskové reakcie sú zabezpečené systémom Android 6.0 s nadstavbou MIUI 8. Toto všetko môže byť tvoje už za 172 €, avšak treba počítať aj s platbou DPH, ktorá ťa môže vyjsť na ďalších 34 €. Ak chceš ešte pár eur ušetriť, stačí počkať do zajtra, 5.1. 11:00, kedy sa bude Max-ko predávať za 167 €.

Recenzia | Xiaomi Mi Max:Dokonalé monštrum

Xiaomi Redmi Note 4 32 GB

Cena: 139 €

Začiatok akcie: 6.1.2017 o 11:00 nášho času

xiaomi-redmi-note-4-testujeme

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za výborných 139 €
3 GB RAM a 32 GB ROM

V prípade, že sú tvoje ruky na vyššie zmienený smartfón primalé, odporúčame ti Xiaomi Redmi Note 4. Okrem dlhého názvu ponúka tento prístroj hliníkovú konštrukciu, do ktorej je osadený aj 5,5-palcový FullHD displej. Ten pod sebou skrýva až 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20, ktorému sekunduje pamäť RAM o veľkosti 3 GB. Interné úložisko príjme 32 GB dát a navyše ho je možné rozšíriť o pamäťovú kartu. Hlavný fotoaparát ponúka 13 MPx rozlíšenie a clonu f/2.0, zatiaľ čo ten predný zhotovuje snímky o rozlíšení 5 MPx. Nezabudlo sa ani na mohutnú 4100 mAh batériu, nadstavbu MIUI 8, hybridnú DualSIM funkcionalitu či skener odtlačkov prstov. Xiaomi Redmi Note 4 v 32 GB verzii stojí v tejto chvíli lákavých 146 €, no jeho cena už 6.1.2017 o 11:00 klesne na výhodnejších 139 €.

Recenzia | Xiaomi Redmi Note 4: Smartfón predurčený na úspech

Xiaomi Mi Box 4K

Cena: 69 €

mi-box-3s-oficialne-nahlad
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Box 4K za výhodných 69 €
Oficiálna medzinárodná verzia

Nemenej zaujímavý je aj Xiaomi Mi Box 4K, ktorý behom krátkej chvíľky dokáže z hlúpej televízie urobiť televíziu inteligentnú. Táto šikovná krabička podporuje prehrávanie videa v jemnom 4K rozlíšení. Chod operačného systému Android TV zabezpečuje 4-jadrový procesor s jadrami Cortex-A53 a 2 GB pamäte RAM. Na inštaláciu veľkého množstva aplikácií poslúži 8 GB interné úložisko, pričom spojenie s okolitým svetom je zabezpečené Wi-Fi pripojením. Nezabudlo sa ani na Bluetooth 4.0 či podporu vylepšeného zvuku DTS 2.0. Xiaomi Mi Box poslúži ako jednoduchá herná konzola a multimediálne centrum v jednom. Jeho cena sa pohybuje na úrovni 69 €, avšak netreba zabúdať na prípadnú platbu 14 € za DPH.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP