Spoločnosť Xiaomi za pár rokov svojej pôsobnosti dosiahla to, čo sa niektorým spoločnostiam nepodarí ani z polovice. Jej produkty sú žiadanými po celom svete, čo je dôkazom, že ide skutočne o skvelé a kvalitné zariadenia.

Donedávna si si mohol zariadenia tejto značky kúpiť len z domovskej Číny. Postupne však spoločnosť expanduje a oficiálny obchod môžeš nájsť aj na Slovensku. Stále sa však cenovo oplatí kupovať cez rôznych predajcov, ktorí majú častokrát lepšie ceny, než sú oficiálne. Suverénne najobľúbenejším je známy e-shop Gearbest, ktorý má hneď niekoľko skladov priamo v Európe, čím je zaručená rýchla doprava bez  ďalších poplatkov. Dnes pre teba máme skvelú ponuku pre dve Xiaomi zariadenia, dostupné z EU skladov a to vo viac než 30 % zľavách.

Xiaomi čistička vzduchu

Cena: 154,65 € 98 €

Druhá generácia čističky vzduchu prináša viacero vylepšení. Navyše je jedna z najkvalitnejších na trhu a to hlavne vďaka kvalitnému filtru PM 2.5, ktorý zaručí dokonale čistý vzduch, či už v byte alebo dome. Aj keď Slovensko nie je príliš zamorené smogom, hlavne vo väčších mestách ide o problém, ktorý má stúpajúcu tendenciu. Navyše svojim dizajnom neruší okolie a perfektne sa tak hodí kamkoľvek, ako súčasť nábytku.

Kúpiť čističku vzduchu od Xiaomi z EU skladu len za 98 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Filter je uhlíkový a má celkovo až 3 vrstvy. Výhodou je, že čistička dokáže nasať vzduch zo všetkých štyroch strán. Sací výkon je až 330 m3 za hodinu a zvládne odfiltrovať plochu až do 40 m2 (v Super režime až do 46 m2). Navyše neustále sleduje kvalitu vzduchu v okolí, takže ju môžeš spustiť len vtedy, keď je to potrebné. Hlučnosť je len 31 dB a spotreba 4,8 W. Ovládanie prebieha buď fyzickými tlačidlami na čističke, alebo pohodlne prostredníctvom aplikácie.

Xiaomi robotický vysávač

Cena: 369,63 € 255 €

Robotický vysávač od Xiaomi zaujme nie len dizajnom, ale aj vysokým výkonom a viacerými vychytávkami, ktorými s veľkým náskokom prekonáva konkurenciu vo svojej kategórii. Aj v tomto prípade prebieha ovládanie cez aplikáciu v telefóne, kde si môžeš okrem iného prezrieť všetky informácie o vysávači, nastaviť sací výkon či dobu vysávania. So sacou silou 1800 pa si poradí aj s väčšími nečistotami.

Kúpiť Xiaomi robotický vysávač z EU skladu za 255 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Vďaka dvanástim senzorom a laserovým detektorom je zaručená perfektná orientácia a mapovanie priestoru, aby bolo vysávanie čo najviac efektívne. Batéria má kapacitu 5200 mAh a vydrží poháňať vysávač až 2,5 hodiny. Súčasťou je aj nabíjacia stanica, do ktorej sa vysávač sám vráti, aj batéria dosiahne nízku hodnotu, prípadne ak dokončí vysávanie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom