banner-minote-pro
Zdá sa, že nedávno predstavené high-end smartfóny, Xiaomi Mi5S a Mi5S Plus, boli len akousi ochutnávkou toho, čo ešte len príde. CEO Xiaomi, Lei Jun, potvrdil, že spoločnosť pracuje na úžasnej novinke, ktorou chce vstúpiť do prémiovej triedy.

Xiaomi tvrdí, že Mi Note 2 bude perfektným high-end smartfónom, ktorý má konkurovať iným prémiovým zariadeniam. S týmto riešením však prichádza aj vyššia cena. Analytik Pan Juitang oznámil, že spoločnosť si svoju pripravovanú novinku cení až na 4000 juanov, čo je v prepočte necelých 540 €! Bohužiaľ, zabudol sa zmieniť o parametroch. S touto cenou bude teda pripravovaný Mi Note 2 historicky najdrahším smartfónom z dielne Xiaomi.

Xiaomi Mi Note Pro 64 GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-back

TIP: „Xiaomi Mi Note 2 príde s prekvapením!“, tvrdí CEO spoločnosti Xiaomi

Podľa doterajších predpokladov by mal prísť so zahnutým displejom, duálnym fotoaparátom či dokonca až so 6 GB RAM pamäťou. Vďaka tomuto pomeru výbavy a ceny novinka nebude mať problém vyšvihnúť sa medzi tie najlepšie zariadenia na trhu. Po nechválne známom „bombovom“ incidente v podaní Samsungu vzniklo voľné miesto na trhu prémiových smartfónov, ktoré sa Xiaomi Mi Note 2 s najnovšími technológiami bude snažiť v najbližších mesiacoch vyplniť. A práve aj to je dôvodom, prečo bude mať nová Mi Note 2-ka vyššiu cenovku.

Zahnutý displej Mi Note 2

Zahnutý displej smartfónu

Napriek všetkému však CEO Xiaomi okrem potvrdenia nič viac neprezradil. Na ďalšie aktuálne informácie si musíme ešte pár dní počkať. Boli by ste ochotní zaplatiť 540 € za tento nadupaný high-end do Xiaomi?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom