banner-minote-pro
Zdá sa, že nedávno predstavené high-end smartfóny, Xiaomi Mi5S a Mi5S Plus, boli len akousi ochutnávkou toho, čo ešte len príde. CEO Xiaomi, Lei Jun, potvrdil, že spoločnosť pracuje na úžasnej novinke, ktorou chce vstúpiť do prémiovej triedy.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi tvrdí, že Mi Note 2 bude perfektným high-end smartfónom, ktorý má konkurovať iným prémiovým zariadeniam. S týmto riešením však prichádza aj vyššia cena. Analytik Pan Juitang oznámil, že spoločnosť si svoju pripravovanú novinku cení až na 4000 juanov, čo je v prepočte necelých 540 €! Bohužiaľ, zabudol sa zmieniť o parametroch. S touto cenou bude teda pripravovaný Mi Note 2 historicky najdrahším smartfónom z dielne Xiaomi.

Xiaomi Mi Note Pro 64 GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-back

TIP: „Xiaomi Mi Note 2 príde s prekvapením!“, tvrdí CEO spoločnosti Xiaomi

Podľa doterajších predpokladov by mal prísť so zahnutým displejom, duálnym fotoaparátom či dokonca až so 6 GB RAM pamäťou. Vďaka tomuto pomeru výbavy a ceny novinka nebude mať problém vyšvihnúť sa medzi tie najlepšie zariadenia na trhu. Po nechválne známom „bombovom“ incidente v podaní Samsungu vzniklo voľné miesto na trhu prémiových smartfónov, ktoré sa Xiaomi Mi Note 2 s najnovšími technológiami bude snažiť v najbližších mesiacoch vyplniť. A práve aj to je dôvodom, prečo bude mať nová Mi Note 2-ka vyššiu cenovku.

Zahnutý displej Mi Note 2

Zahnutý displej smartfónu

Napriek všetkému však CEO Xiaomi okrem potvrdenia nič viac neprezradil. Na ďalšie aktuálne informácie si musíme ešte pár dní počkať. Boli by ste ochotní zaplatiť 540 € za tento nadupaný high-end do Xiaomi?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
2%
Páči sa mi to
10%
Chcem to
10%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
78%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]