Xiaomi predstavilo vysokokvalitné USB Type-C káble v troch rôznych dĺžkach s cenou 5 €

Teraz čítate
Xiaomi predstavilo vysokokvalitné USB Type-C káble v troch rôznych dĺžkach s cenou 5 €

banner-mi5-pro
USB typu-C predstavuje budúcnosť napájacích konektorov. Zvyšuje rýchlosť nabíjania a je „blbuvzdorný“, čo v skratke znamená, že nezáleží na tom, z ktorej strany zapichnete kábel do zariadenia. Spoločnosť Xiaomi, ktorá vyrába niekoľko zariadení s USB Type-C konektorom, teraz prináša 3 nové káble s týmto konektorom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Káble sa medzi sebou líšia iba svojou dĺžkou a farebným prevedením. Ten najmenší ponúka dĺžku 20 cm, stredný 60 cm a najdlhší meria 120 centimetrov. Cena v Číne je naozaj nízka a pohybuje sa okolo 5 €. V súčasnosti je v našom partnerskom e-shope iBuygou.com dostupný iba kábel zlatej farby s dĺžkou 120 cm. Jeho cena je vzhľadom na kvalitu veľmi nízka a kábel vás vyjde na necelých 10 €. Spoločnosť obalila tieto káble nylonovým poťahom, ktorý je príjemný na dotyk a ponúka vyššiu formu ochrany ako obyčajný gumený poťah.

typeckcsjx_11
Samotné konektory sú vyrobené zo zliatiny hliníka a horčíka, a zabezpečujú prenosovú rýchlosť až 480 Mbit za sekundu. Káble navyše podporujú technológiu rýchleho nabíjania pri maximálnom výstupe 5 V / 2.1 A. Spoločnosť Xiaomi uvádza, že sú tieto káble kompatibilné so zariadeniami Xiaomi Mi4c, Mi5, MiPad 2 a dokonca aj s MacBookmi.

typeckcsjx_09

usb c

typeckcsjx_07

Zdroj: Gizmochina.com, Mi.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
  • Jiří Mrázek

    Do teď mě zaráží, že je u většiny kabelů od Xiaomi psáno až 5V 2.1A, přitom já mám od nich nabíječku 12V/1.5A. To mi chce někdo říct že z nabíječky „teče“ 12V a brzdí to kabel???

  • Michal Zwiržina

    Zamestnanec Google Benson Leung robí na svojom Amazon profile recenzie na USB-C káble. https://www.amazon.com/gp/pdp/profile/A25GROL6KJV3QG/ref=cm_cr_rdp_pdp

    Ako sa môžete presvedčiť zďaleka nie je kábel ako kábel. Takže ak chcete kvalitu, nájdite si tie čo ohodnotil 5*.