banner-mi-note-2Xiaomi včera na svojom Twitter účte oficiálne oznámilo pôsobenie na gigantickej konferencii CES 2017, ktoré sa bude konať 5. až 8. januára v Las Vegas. Pre Xiaomi to bude dokonca úplne prvé pôsobenie na tejto veľkej udalosti.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aké-také skúsenosti s predstavovaním produktov mimo Číny už výrobca má. Nabral ich začiatkom tohto roka na MWC v Barcelone počas predstavenia vlajkovej lode Mi5. Bol to síce prvý krok k očakávanému vstupu na americký a európsky trh, no odvtedy sa nič prevratné neudialo, až na predstavenie Mi Note 2 s podporou našich LTE pásiem.

„Xiaomi pri svojom debute na CES predstaví nový produkt, ktorý posunie hranice inovácií. Xiaomi vzniklo s víziou „inovácie pre všetkých“ s presvedčením, že vysoko kvalitné produkty vytvorené pomocou špičkových technológií by mali byť široko dostupné.“ –  oznámenie z oficiálnej stránky CES.

xiaomi-mi-mix-drop-test

Revolučný Xiaomi Mi MIX

TIP: Xiaomi má jeden z prvých kompletne bezrámikových smartfónov. Privítajte Xiaomi Mi MIX!

Jedna z najdôležitejších konferencií pre technologický svet sa bude konať začiatkom budúceho roka a chýbať na nej teda po novom nebude ani obľúbené Xiaomi. Čo však na konferencii predstaví zatiaľ neprezradilo, no malo by to byť niečo úplne nové. Už dlhšie sa hovorí o vstupe na americký trh. Žiaľ, podľa posledných slov viceprezidenta Huga Barru k tomu tak skoro nedôjde a v hľadáčiku giganta zatiaľ nie je ani Európa.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.