Už zajtra bude predstavený nový smartfón od spoločnosti Xiaomi, bude ním Redmi Note 4?

banner-redmi-note-3-proSpoločnosť Xiaomi oficiálne oznámila konferenciu, ktorá sa bude konať 25. augusta. Na tejto konferencií má byť odhalený nový smartfón, ktorý špecifikáciami pravdepodobne zamieri do strednej triedy, a teda ponesie označenie Redmi. Stále však nie je známe, či sa dočkáme smartfónu Xiaomi Redmi 4 alebo verzie s prívlastkom Note.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť láka na samotnú konferenciu nedávno uverejneným teaserom, ktorý toho, bohužiaľ, veľa neodhaľuje. Je však z neho zrejmé, že novinka ponúkne celokovovú konštrukciu. Zariadenie pôsobí v rukách vcelku rozmerne a je tu teda veľká pravdepodobnosť, že sa na jeho prednej strane bude vynímať 5,5-palcový displej. Ten by teda naznačoval, že sa zajtra skutočne dočkáme predstavenia väčšieho z dvojice zariadení. Čo sa špecifikácií týka, Xiaomi Redmi Note 4 má prísť s 5,5-palcovým FullHD displejom. Pod ním sa má nachádzať procesor MediaTek Helio X20 s taktom 2 GHz. Táto pohonná jednotka bude kooperovať s 3 GB RAM pamäťou, ktorá zabezpečí bleskový multitasking.

Xiaomi Redmi Note 3 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

teaser-xiaomi

Na zadnej strane novinky by sa mal nachádzať 13 MPx fotoaparát a na prednej bude umiestnený 8 MPx snímač. Taktiež sa povráva o 4000 mAh batérií a Androide 6.0 Marshmallow, ktorému bude robiť spoločnosť obľúbená používateľská nadstavba MIUI 8. Všetky ostatné detaily sa však dozvieme už zajtra, a preto neváhajte a sledujte nás aj naďalej. Zo zajtrajšej konferencie vám samozrejme, prinesieme podrobné informácie.

TIP: Xiaomi Redmi Note 4 má byť predstavený už 25. augusta, balenie prezrádza špecifikácie

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
43%
Chcem to
43%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]