Spoločnosť Xiaomi sa len za krátku dobu dokázala vyšplhať z malej firmy na celosvetovo známu spoločnosť. Známou sa stala hlavne vďaka smartfónom, ktoré ponúkajú najlepší pomer cena/výkon na trhu.

Paleta zariadení od tohto čínskeho výrobcu je skutočne rozmanitá. Či už hľadáš cenovo dostupné zariadenie, alebo vlajkovú loď s najnovším hardvérom, určite si vyberieš to pravé zariadenie pre teba. V našom dnešnom výbere ti predstavíme dvojicu smartfónov, ktoré sa radia medzi najlepšie modely značky, majú plné LTE a navyše sú dostupné za fantastickú cenu len vďaka FonTech Shopu.

Xiaomi Redmi Note 4 Global

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za 109 €
Kupón nájdeš v obchode

Smartfóny Redmi patria dlhodobo medzi najobľúbenejšie. Popravde sa ani niet čomu diviť, nakoľko len ťažko by si pre tieto zariadenia hľadal plnohodnotnú konkurenciu. Xiaomi Redmi Note 4 je síce minuloročné zariadenie, no stále ponúka dostatok výkonu a navyše je teraz dostupné za pár desiatok eur. Prednej strane dominuje 5,5″ IPS panel s FullHD rozlíšením. Na zadnej sa zas nachádza snímač odtlačkov prstov a 13 MPx fotoaparát s clonou f/2.0. Vo vnútri zariadenia tiká procesor Snapdragon 625, ktorému sekudnuje 3 GB RAM pamäť.

Dostupné je aj 32 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť o microSD karty až do veľkosti 128 GB. Poteší aj batéria s veľkosťou 4100 mAh. V našom FonTech Shope je momentálne dostupný len za necelých 109 €, čo z neho robí najlepší smartfón vo svojej cenovej kategórií. No ponáhľaj sa, táto cena platí len pre piatich najrýchlejších.

Nenechaj si ujsť!
Recenzia | Xiaomi Redmi Note 4X: Lacný smartfón s kvalitami omnoho drahších

Xiaomi Mi A1

Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi A1 Global za skvelých 169 €
Kupón nájdeš v obchode

Vôbec prvé zariadenie od Xiaomi, ktoré neponúka nadstavbu MIUI, ale prichádza s čistým Androidom. Vďaka spolupráci s Google sa môžeš tešiť na pravidelné aktualizácie, vrátane najnovšieho Androidu 8.0 Oreo. Ten by mal na zariadenie doraziť už do konca roka. Čo sa špecifikácií týka, aj v tomto prípade dominuje prednej strane 5,5″ IPS panel s FullHD rozlíšením.

Xiaomi smartfóny s plným LTE
Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

Rovnaký je aj procesor, a teda Snapdragon 625, no už so 4 GB RAM pamäťou. Zväčšila sa aj veľkosť vnútorného úložiska na príjemných 64 GB s podporou microSD kariet. Najviac ake prekvapí zadná strana, ktorá obsahuje až dvojicu 12 MPx snímačov. Naviac sú vybavené 2-násobným optickým zoomom a stabilizáciou obrazu. Samozrejmosťou je čítačka odtlačkov prstov. Nechýba ani 3,5 mm jack, infračervený port či DualSIM funkcionalita s plným LTE. Dostupných je až 15 kupónov, ktoré ti tento kúsok zlacnia na skvelých 169 €!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom