Selfie palice sa stali pre mnohých povinnou výbavou napríklad pri cestovaní. Mnoho používateľov si tak zvečňuje svoje zážitky z úplne novej perspektívy práve vďaka tomuto gadgetu. Potenciál na úspech videlo aj Xiaomi, a tak predstavilo svoju novú selfie palicu, ktorá však skrýva niekoľko zaujímavých vymožeností. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Konštrukcia je vyrobená z kvalitného hliníka a vďaka svojej kompaktnej veľkosti po zložení či nízkej hmotnosti sa perfektne hodí do akéhokoľvek ruksaku. Elegantné matné čierne či nevšedné biele prevedenie dodáva tomuto gadgetu kus exkluzivity navyše, pričom azda tou najpraktickejšou funkciou je vzdialený Bluetooth ovládač. Ovládač dokáže, samozrejme, poslúžiť ako vzdialená spúšť fotoaparátu, no ponúka aj časovač spúšte, ktorý sa hodí v špeciálnych momentoch.

zdroj fotografie: Xiaomi

Druhou nespornou výhodou tejto novinky z radov lacných gadgetov čínskej spoločnosti je možnosť premeniť selfie palicu na plnohodnotný tripod pre tvoj smartfón. Ako ho využiješ, je už len na tvojej fantázii, no možností je skutočne neúrekom. Čerešničkou na záver je bez pochýb cena, ktorá sa zastavila pre čínskych zákazníkov len na fantastických 89 juanoch, teda niečo málo cez 12 €.

Nenechaj si ujsť
WiFi rádio od Xiaomi je perfektným gadgetom aj do tvojej výbavy. Takto spojazdníš slovenské stanice

 zdroj fotografie: Xiaomi

zdroj fotografie: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
88%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]