Xiaomi Mi5 nebude prvý so Snapdragonom 820, výrobca sa zameria na užívateľský zážitok

banner-redmi-note-3
Xiaomi Mi5 by malo byť predstavené niekedy na začiatku roka, lenže po najnovšom príspevku šéfa spoločnosti, Lei Juna, to vyzerá tak, že si ešte pár mesiacov počkáme.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Lei Jun zverejnil na Xiaomi fóre, že sa nechystajú byť za každú cenu prvý so Snapdragonom 820, ale chcú sa viac zamerať na čo najlepší používateľský zážitok a pocit zo smartfónu. Samozrejme stále platia jeho slová, že Mi5 stojí za to čakanie a bude úžasný. Okrem čo najlepšieho užívateľského zážitku by chcelo Xiaomi vyrobiť čo najviac kusov, aby sa nestalo, že sa do pár minút všetko vypredá. Oficiálne vydanie by sa malo teda presunúť na koniec prvého kvartálu.

mi5

Xiaomi Mi5 ponúkne okrem Snapdragonu 820 aj 3 GB / 4 GB RAM, Android 6.0 a 21 MPx fotoaparát. Malo by sa jednať o jeden z tých najlepších smartfónov, ktoré budúci rok uvidíme.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza

Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.

  • Martin

    ja by som si po skusenostiach s poslednymi SD, radsej dokladne pockal ako sa bude 820 spravat v praxi , lebo Qualcomm toho za poslednu dobu dost nasluboval :D, aj prehrievanie Sd810 dost dlho zatlkal

  • stanley

    na a je to tu… co som povedal? :-DDDDDDDDDDDDDDDDD ze ani 21.1. nemusi byt isty.. a bac!!! a ze to vsetko boli len bulvarne kecy a cely rok 2015 niekto umyselne pustal do eteru klamlive a nepravdive info o Mi5 ale dokonale mu to vyslo.. kedze sa pravidelne lapaju do jeho pasce mnohe fony servery konieckoncov aj fonyzciny.sk :) mozno nakoniec ani ziadny Mi5 nebude-ze je to len vyplod hlav bulvarnych ludi.. a je to vymyslena fantasmagoria kedze xiaomi zije hlavne z midendu tam je kral a tak to aj ostane.. nosny predaj ma zalozeny na redmi note 2/3

  • Pilous

    Já osobně si myslím, že představení bylo plánováno opravdu na 21.1., ale závislost Qualcommu na Samsungu vedla k příslibu, že nikdo jiný nesmí do uvedení SG7 představit foun se snapdragonem 820 :). I tak si jako stále neskutečně spokojený uživatel MI2s počkám :). Kéž by jen šly pak odemykat LTE frekvence O:-)