Xiaomi Mi5 nebude prvý so Snapdragonom 820, výrobca sa zameria na užívateľský zážitok

banner-redmi-note-3
Xiaomi Mi5 by malo byť predstavené niekedy na začiatku roka, lenže po najnovšom príspevku šéfa spoločnosti, Lei Juna, to vyzerá tak, že si ešte pár mesiacov počkáme.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Lei Jun zverejnil na Xiaomi fóre, že sa nechystajú byť za každú cenu prvý so Snapdragonom 820, ale chcú sa viac zamerať na čo najlepší používateľský zážitok a pocit zo smartfónu. Samozrejme stále platia jeho slová, že Mi5 stojí za to čakanie a bude úžasný. Okrem čo najlepšieho užívateľského zážitku by chcelo Xiaomi vyrobiť čo najviac kusov, aby sa nestalo, že sa do pár minút všetko vypredá. Oficiálne vydanie by sa malo teda presunúť na koniec prvého kvartálu.

mi5

Xiaomi Mi5 ponúkne okrem Snapdragonu 820 aj 3 GB / 4 GB RAM, Android 6.0 a 21 MPx fotoaparát. Malo by sa jednať o jeden z tých najlepších smartfónov, ktoré budúci rok uvidíme.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]