banner-redmi-3s
Už len presne týždeň ostáva do obrovskej konferencie Xiaomi, na ktorej na nás budú čakať dva úplne nové produkty. Fanúšikovia očakávajú smartfón Xiaomi Redmi Pro, ktorý bol aj oficiálne potvrdený a hovorí sa aj o Xiaomi Mi Notebooku. O ten je po celom svete enormný záujem a množstvo priaznivcov výrobcu sa už naozaj nevie dočkať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Od dnešného rána koluje internetom teaser, ktorý bol zdieľaný na blogu, v ktorom fanúšikovia diskutujú o Xiaomi Redmi Pro. Podľa teaseru prinesie smartfón špičkový OLED displej, ktorý ponúkne sýte farby a bude na úrovni smartfónom série Galaxy od Samsungu. Hardvérové špecifikácie budú disponovať procesorom MediaTek Helio X20/X25, 3/4 GB RAM pamäte, masívnym 128 GB úložiskom (najvyššia verzia) a najnovším Androidom 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI.

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Redmi-Pro-OLED-screen

TIP: Cena Xiaomi Redmi Pro môže byť vyššia oproti predchádzajúcim generáciám

Nesmieme však zabúdať ani na podporou DualSIM a na cenu, ktorá bude podľa najnovších správ niekde na úrovni 200 €. Len pred niekoľkými minútami sa objavil ešte jeden teaser, ktorý nasledujúce dva dni oznámi ďalšie funkcie smartfónu. Celý teaser sa nesie v znamení varenia jedál, pomocou ktorých teda spoznáme kľúčové špecifikácie. Najprv sme sa dočkali oznámenia o použití OLED displeja.

9670d0def4a84151a07c0955eb361d3b

Najpravdepodobnejší scenár je ten, že Xiaomi vo zvyšných dvoch odhaleniach potvrdí 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20/X25 a duálny fotoaparát. Aj táto forma postupného uverejňovania kľúčových špecifikácií dokáže fanúšika poriadne motivovať a o Redmi Pro bude určite masívny záujem. Ak dokáže Xiaomi správne „trafiť“ cenu smartfónu, opäť bude na svete problém s dodávkami a výrobou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú