banner-redmi-3sVčerajšie správy o tom, že Xiaomi nakoniec predstaví úplne nový model Redmi Pro boli vcelku prekvapujúce. Každý očakával prírastok do série Redmi Note alebo štvrtú generáciu low-endu Redmi. Vec sa má však úplne inak.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Redmi Pro vytvorí celkom novú líniu zariadení, ktoré z časti kombinujú vlastnosti high-end modelov Mi a cenovo dostupných zariadení Redmi Note. Znie to dobre, no nie? Ak sa však pozrieme na fakty, približná cena smartfónu bude taktiež niekde medzi smartfónmi zo série Mi a Redmi Note. Popredný analytik sa domnieva, že cena Redmi Pro prekročí hranicu 1000 yuanov, čo je približne 135 €. Stále sa jedná o výbornú cenu vzhľadom na použité komponenty. Procesor MediaTek Helio X25, 4 GB RAM, 5,5-palcový FullHD displej, Android 6.0 Marshmallow a duálny 13 MPx fotoaparát vyznievajú naozaj veľmi dobre.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi oficiálne potvrdilo nový smartfón, detaily vás jednoznačne prekvapia [/tip]

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-redmi-pro-price-vote

Anketa

Bohužiaľ, objavili sa aj také správy, ktoré naznačujú cenu na úrovni 200 €. Fanúšikovia spoločnosti pre zaujímavosť usporiadali menšiu anketu, v ktorej sa pýtali najvernejších používateľov, akú cenu by prijali pri Xiaomi Redmi Pro. Výsledky boli veľmi prekvapivé a až 80 % zúčastnených si myslí, že smartfón by mal niesť cenu okolo 200 €. Všetky nejasnosti nám Xiaomi vysvetlí už o 8 dní, teda 27. júla.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom