Schopnosť čínskeho Xiaomi ukázať svetu skvelý smartfón za výbornú cenu neraz prekvapí všetkých fanúšikov spoločnosti. Rovnaké pravidlo tento gigant uplatnil aj pri vývoji nového modelu z radu Redmi Note. Na jar nám Xiaomi ukázalo perfektný kúsok s označením Redmi Note 5, ktorý si chce opäť  svojimi vlastnosťami a dokonalou cenou získať priazeň zákazníkov.

Stredná trieda smartfónov ponúka záujemcom mnoho najrôznejších modelov, no k tým najlepším rozhodne patria tie od Xiaomi. Kombináciou skvelého pomeru výkon/cena si tento čínsky výrobca už roky získava srdcia čoraz viacerých fanúšikov. Tých pred časom potešil aj predstavením nového modelu, ktorý si vo svojej kategórii trúfa pokoriť ostatnú konkurenciu.

Xiaomi vie, po čom zákazník túži

Xiaomi Redmi Note 5 je totiž ideálnym zariadením pre každého, kto požaduje slušný výkon za minimálnu cenu. Dokonca je posledný zástupca tejto línie natoľko skvelý, že mnohí by radšej siahli pri kúpe práve po ňom, než po niektorom z drahších smartfónov. Jeho brilantné vlastnosti pri výpočtoch zaisťuje procesor Snapdragon 636 a jeho 8 jadier pracujúcich na frekvencii 1,8 GHz. Vo všetkom mu v tomto prípade vypomáha 4 GB operačná pamäť RAM, ktorá prichádza spolu so 64 GB interným úložiskom.

Výkon nie je ale ten jediný skvelý aspekt, ktorý u Xiaomi Redmi Note 5 používateľ ocení. Je to tiež dizajn konštrukcie, ktorá na svojej prednej časti hostí veľký 5,99″ IPS FullHD+ displej s tenkými rámikmi a pomerom strán 18:9. Nad ním si miesto našiel predný selfie fotoaparát, ktorý pri fotení poskytuje naozaj prémiové vlastnosti. Jeho 13 MPx snímač, spolu s podporou umelej inteligencie, dokáže zhotoviť krásne fotky.

Nenechaj si ujsť
Tento lacný smartfón ma donútil zamyslieť sa nad otázkou, či má ešte zmysel kupovať drahé vlajkové lode výrobcov

O tie sa však stará aj dvojica objektívov na zadnej strane hliníkovej konštrukcie. Primárny 12 MPx snímač a jeho 5 MPx pomocník zvládnu zachytiť taktiež skvelé zábery, pričom im znova nechýba umelá inteligencia. Hračkou je pre duálny hlavný fotoaparát aj zaznamenávanie slow-motion videí. O autorizáciu používateľa pri odomykaní smartfónu sa stará bleskovo rýchly snímač odtlačkov prstov. Pod zadnou hliníkovou stranou sa tiež ukrýva zdroj energie pre Xiaomi Redmi Note 5.

Je ním veľká 4 000 mAh batéria s podporou technológie rýchleho nabíjania, aby tak nebolo dopĺňanie kapacity žiadnym zdĺhavým utrpením. Používateľa však u tohto skvelého kúsku poteší aj DualSIM funkcionalita, možnosť rozšírenia pamäte microSD kartou, ale najmä plná podpora LTE sietí. Xiaomi tu totiž nezabudlo ani na nami obľúbené 800 MHz pásmo. Zavŕšením skvelých vlastností modelu Redmi Note 5 je už len výborná cena, ktorej ťažko odolať.

Cena ako čerešnička na torte

V našom FonTech Shope totiž Xiaomi Redmi Note 5 vo verzii so 4 GB RAM a 64 GB ROM kúpiš už za jedinečných 158 €. V špeciálnej zľave je dostupná aj 32 GB verzia, ktorá môže byť tvoja za 140 €.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 5 64 GB za 158 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Takúto lákavú cenu je možné dosiahnuť po uplatnení limitovaného kupónu. Pri voľbe dopravy EU Priority Line sa navyše nemusíš obávať prípadných poplatkov pri doručení.

Kupón uplatníš v košíku nasledovne:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom