Smartfóny od Xiaomi z radu Redmi Note si obľúbilo mnoho zákazníkov vďaka ich skvelej výbave a priateľskej cene, ktorej len ťažko odolať. Po niekoľkých skvelých akciách teraz prichádza ďalšia príležitosť zaobstarať si najnovšieho zástupcu tejto línie. Skvelo vybavené Xiaomi Redmi Note 5 prichádza v dvoch farbách a viacerých verziách za akciovú cenu, ktorú nájdeš v našom FonTech Shope.

Umenie Xiaomi vytvoriť výborný smartfón, ktorý zláka davy, sa prejavilo aj pri modeli Redmi Note 5. Tento zástupca strednej triedy v sebe nesie slušný hardvér ukrytý v elegantnej konštrukcii, ktorú si zákazník môže vybrať hneď v niekoľkých farebných verziách. Do palety farieb výrobca pridal čierny, zlatý, svetlomodrý a krásny červený variant.

Skvelo vybavená stredná trieda s umelou inteligenciou

V útrobách každého farebného prevedenia sa skrýva srdce smartfónu, ktorým je procesor Snapdragon 636 so svojimi 8 jadrami. Tento kus kremíka v prípade teraz dostupných modelov spolupracuje so 4 GB operačnou RAM pamäťou a k dispozícii je tiež 64 GB interného úložiska, spolu s podporou microSD kariet. Na prednej stene Xiaomi Redmi Note 5 sa rozprestiera veľký 5,99″ FullHD+ displej s tenkými rámikmi. „Čelo“ smartfónu obsadil 13 MPx selfie fotoaparát s podporou umelej inteligencie pre ešte dokonalejšie fotografie.

Nenechaj si ujsť
Tento lacný smartfón ma donútil zamyslieť sa nad otázkou, či má ešte zmysel kupovať drahé vlajkové lode výrobcov

Snímky v skvelej kvalite zachytáva aj dvojica zadných objektívov, ktoré dostali primárny 12 MPx a sekundárny 5 MPx snímač a možnosť optického priblíženia. Duálnemu fotoaparátu však nechýbajú ani ďalšie skvelé možnosti ako HDR režim, režim pre fotografie s rozmazaným pozadím, ktorý opäť zabezpečuje umelá inteligencia. Tá dokáže tiež rozoznať desiatky rôznych scén a prispôsobiť nastavenia fotoaparátu pre čo najlepší výsledok. Pri nahrávaní videa výrobca nezabudol ani na obľúbený režim slow-motion, ktorý spomalí záznam na 120 snímok za sekundu. Tu však Xiaomi Redmi Note 5 neprestáva zákazníka prekvapovať.

V jeho výbave tiež nájdeme veľkú batériu s kapacitou až 4 000 mAh a podporu technológie rýchleho nabíjania. Navyše sa tento smartfón pýši aj skvelou konektivitou, kde mu nechýba Wi-Fi v štandarde 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 a podpora DualSIM funkcionality. Xiaomi sa ale zlepšilo aj pri vývoji tohto modelu a do jeho výbavy vložilo plnú podporu LTE sietí. S ňou si používateľ užije aj 800 MHz pásmo. Elegantne vyzerajúca hliníková konštrukcia teda skrýva naozaj slušné komponenty a možnosti, za ktoré zákazník nezaplatí vôbec veľa.

Rôzne verzie za výbornú cenu

V dnešnej ponuke pre teba máme elegantný model Xiaomi Redmi Note 5 v globálnej verzii. Vyznačuje sa efektnou zlatou farbou a ponúkne kombináciu 4 GB RAM so 64 GB ROM. Daný kúsok u nás nakúpiš za 158 €.

Kúpiť zlatý Xiaomi Redmi Note 5 (4 GB + 64 GB) za 158 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

V prípade zlatej farby sú k dispozícii len 4 kusy. Pri objednávke je možné využiť dopravu EU Priority Line, vďaka ktorej ťa nečakajú dodatočné poplatky pri doručení.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom