Xiaomi Redmi Note 4X bude oficiálne predstavené už 14. februára ako valentínsky darček od Xiaomi. Výrobca nám oficiálne prezradil zopár kľúčových špecifikácií a zverejnil aj niekoľko fotografií.

Redmi Note 4X prinesie vylepšenie v podobe procesora Snapdragon 625, ktorý je síce oproti predošlému MediaTeku Helio X20 možno krokom vpred, no zároveň je to pre nás aj menšie sklamanie, keďže sme očakávali lepší Snapdragon 653. Hovorí sa aj o podpore 800 MHz LTE frekvencie, avšak stále sa jedná len o dohady v tomto smere.

Xiaomi Redmi Note 4 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Medzi najlepšie vlastnosti nového modelu sa bude určite radiť aj obrovská 4100 mAh batéria. Úspešný čínsky výrobca pred predstavením zverejnil video, v ktorom porovnáva výdrž s iPhonom 7 Plus a s Oppo R9S. Do auta boli umiestnené všetky tri smartfóny, spustená navigácia a súboj vo výdrži mohol začať. Ako prvé sa vybilo Oppo R9S a neskôr doslúžil aj iPhone.


zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Xiaomi zverejnilo oficiálne špecifikácie a fotografie očakávaného Xiaomi Redmi Note 4X

Víťazom sa teda stalo Xiaomi Redmi Note 4X s celkovou výdržou až 14 hodín a 26 minút. Najazdených pritom bolo 902 kilometrov. Je síce skvelé, že Redmi Note 4X ponúka dobrú výdrž batérie, no musíme povedať, že tento súboj nebol až tak spravodlivý. Porovnávané smartfóny totiž disponujú oveľa menšími batériami, konkrétne iPhone 7 Plus s 2900 mAh kapacitou a Oppo R9S s 3010 mAh kapacitou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom