Smartfón Xiaomi Redmi Note 4X sa v kruhoch technologických nadšencov spomína už niekoľko mesiacov. Nepochybujeme o tom, že práve tento smartfón je jedným z najočakávanejších v strednej triede pre aktuálny rok. Ak naň čakáš aj ty, rozhodne ťa poteší, že sa spoločnosť rozhodla odhaliť jeho podrobné špecifikácie ešte pred oficiálnym predstavením.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Obdobie lásky sa blíži a s ním aj predstavenie nového smartfónu. Čínske Xiaomi má pre nás nachystanú obrovskú valentínku v podobe nového zariadenia s perfektnou výbavou a cenou. O to viac tešia správy o jeho údajnej podpore všetkých potrebných LTE frekvencií, vrátane tej 800 MHz, ktorá však zatiaľ potvrdená nebola. Hoci sa obľúbený čínsky výrobca rozhodol odhaliť špecifikácie skôr, o konkrétnych frekvenciách stále neinformoval, a tak si na potvrdenie pre mnohých kľúčovej vlastnosti budeme musieť ešte chvíľku počkať. Konečne však máme oficiálne potvrdený procesor, ktorý bude v novinke použitý.

Xiaomi Redmi Note 4 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi Redmi Note 4X
zdroj fotografie: Xiaomi

Je ním 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 625, ktorý zrejme nedokáže plnohodnotne naplniť výkonnostné požiadavky všetkých záujemcov. Oficiálne správy ďalej spomínajú 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením, batériu o kapacite 4100 mAh a 13 MPx zadný fotoaparát. Ostatné parametre známe nie sú a čínsky gigant sa nás tak rozhodol uvedenou troškou informácií navnadiť na oficiálne predstavenie, ktoré sa má uskutočniť presne na Valentína, teda 14. februára. Xiaomi Redmi Note 4X príde v piatich farebných prevedeniach, a to v klasickom platinovo-striebornom, matnom čiernom, zlatom, ružovo-zlatom a netradičnom zelenom, ktoré je inšpirované postavičkou Hatsune Miku.

Xiaomi Redmi Note 4Xzdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Poznáme predbežné čínske ceny očakávaného Xiaomi Redmi Note 4X!

Táto zelená, až pomaly tyrkysová verzia bude dostupná len v limitovanom počte kusov, pričom jej predajné balenie obohatí powerbanka a ochranný kryt s motívom vyššie spomínanej postavičky. Po konštrukčnej a dizajnovej stránke bude novinka zhodná s klasickou verziou Redmi Note 4, čiže môžeme očakávať kvalitné materiály a skener odtlačkov umiestnený na zadnej strane. Dostupnosť a cena zatiaľ oficiálne prezradené neboli, no s veľkou pravdepodobnosťou nás cena tohto prístroja milo prekvapí.

Xiaomi Redmi Note 4X
Xiaomi Redmi Note 4Xzdroj fotografie: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
46%
Chcem to
31%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
15%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]