Xiaomi sa dlho pripravovalo na predstavenie jedného zo svojich prvých smartfónov pre rok 2017, ktorým je veľmi očakávaný Xiaomi Redmi Note 4X. Aj keď nakoniec nepriniesol výbavu, ktorú očakávalo množstvo fanúšikov spoločnosti, jeho pomer ceny a výkonu je stále perfektný.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Oficiálny predaj Xiaomi Redmi Note 4X v domovskej Číne síce štartuje až zajtra, 14. februára, no jeden z predajcov tretích strán už zaradil novinku do predpredaja. Vďaka tomu si môžeme najnovší počin od Xiaomi predobjednať aj my, navyše za veľmi prijateľnú cenu. Xiaomi Redmi Note 4X do ponuky zaradil e-shop Geekbuying.com, kde si ho môžeš vďaka kupónu 4AndroidPhones predobjednať za perfektných 177 €. Aktuálne je na predobjednávku k dispozícii len šedá a zlatá verzia. Čisto čierny farebný variant dostupný zatiaľ nie je. E-shop tiež uvádza, že odosielanie prvých kusov Xiaomi Redmi Note 4X začne o 24 dní.


zdroj fotografie: Xiaomi

Predobjednať Xiaomi Redmi Note 4X za 177 €
Zľavový kupón 4AndroidPhones

Výbava Xiaomi Redmi Note 4X je ti už zrejme známa. Smartfón prichádza s kvalitným celokovovým unibody telom, do ktorého výrobca vložil 5,5″ FullHD displej. Práve použitý procesor je pre fanúšikov veľkým sklamaním, no osemjadrový Snapdragon 625 stále poskytuje dostatok výkonu a čo je najdôležitejšie, je energeticky veľmi efektívny. V spojení so 4100 mAh batériou tak Redmi Note 4X poskytne pokojne aj trojdňovú výdrž.


zdroj fotografie: Xiaomi

Vo výbave ďalej nájdeme 3 GB RAM pamäť, 32 GB vnútornú pamäť, 13 MPx zadný Samsung fotoaparát s clonou f/2.0, predný 5 MPx selfie fotoaparát, MIUI 8 založené na Androide 6.0, snímač odtlačkov prstov, DualSIM funkcionalitu aj podporu klasickej trojice európskych LTE frekvencií. Redmi Note 4X je tak len akousi zväčšenou verziou aktuálneho Xiaomi Redmi 4 Pro, no s cenou necelých 180 € bude určite skvelou voľbou.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
17%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
39%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]