Xiaomi Redmi Note 3 dostupný v predobjednávkach už aj pre nás za 168 €!

banner-redmi-note2
Xiaomi len dva dni dozadu predstavilo najnovšie Xiaomi Redmi Note 3, no smartfón sa už dostáva do predpredajných ponúk viacerých e-shopov. My však vieme, kde si ho môžete kúpiť takmer najlacnejšie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovší Xiaomi Redmi Note 3 do ponuky zaradil e-shop Gearbest.com. V predpredaji ho ponúka za skvelú cenu 168 € za 16 GB verziu s 2 GB RAM. V ponuke je aj 32 GB verzia s 3 GB RAM, za ktorú si e-shop pýta 196 €. Ceny sú síce o niečo vyššie ako na čínskom trhu, no stále sú za takto vybavený smartfón veľmi prijateľné.

Xiaomi Redmi Note 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


redmi-note-3-predpredaj-2
Xiaomi Redmi Note 3 je prvý celokovový smartfón tejto spoločnosti. Jeho telo je teda vyrobené z kvalitného kovu, pričom dizajnovo môže mierne pripomínať Meizu M1 Metal alebo MX5. Zadná strana tiež obsahuje rýchly snímač odtlačkov prstov, ktorý zariadenie odomkne len za 0,1 sekundy. Prednú stranu opäť tvorí 5,5″ FullHD displej so známou funkciou Xiaomi Sunlight display, ktorá zvýši kontrast farieb pri používaní smartfónu na priamom slnku.

redmi-note-3-predpredaj
Vo vnútri novinky nájdeme osemjadrový MediaTek Helio X10 procesor spolu s 2 alebo 3 GB RAM, v závislosti od pamäťovej verzie. Vnútorná pamäť má teda 16 alebo 32 GB. Zadný fotoaparát ponúka 13 MPx rozlíšenie spolu s duálnym LED bleskom a fázovým zaostrovaním PDAF. Predná kamera má rozlíšenie 5 MPx. Všetok hardvér napája obrovská 4000 mAh batéria. V špecifikáciách novinky nájdeme aj DualSIM funkcionalitu a podporu 4G LTE sietí v oboch slotoch. K dispozícii je aj nová, výkonná WiFi anténa na štandarde 802.11ac a IR Blaster pre ovládanie domácich spotrebičov.

xiaomi-redmi-note-3 (1) xiaomi-redmi-note-3 (4) xiaomi-redmi-note-3 (5)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na k[email protected]