Mesiac máj je na zľavy priam šialený. Neprejde deň, kedy by najväčšie internetové obchody predávajúce populárne čínske zariadenia neprišli s nejakou zaujímavou zľavou. Teraz sa dostalo na najlacnejší smartfón od Xiaomi, ktorý je vďaka novému kupónu ešte lacnejší.

Neprejde deň, kedy by sme na Gearbeste nenarazili na nejakú zaujímavú ponuku, o ktorú sa musíme podeliť aj s vami, našimi čitateľmi. Aktuálne je asi to najlepšie obdobie pre kúpu nového smartfónu, keďže ceny obľúbených čínskych telefónov neustále padajú. Rovnaké sa dá povedať aj o doteraz najlacnejšom smartfóne populárneho čínskeho tech giganta Xiaomi. Model Xiaomi Redmi 4A v globálnej verzii je už beztak lacný, no vďaka kupónu G4A4G si ho môžeš zakúpiť ešte lacnejšie! Presná cena po aplikovaní kupóna je parádnych 88 €.

Xiaomi Redmi 4Azdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za skvelých 88 €
Zľavový kupón G4A4G

Xiaomi Redmi 4A je perfektným dôkazom toho, že aj za málo peňazí môžeš dostať veľmi slušný smartfón, s ktorým vystačia dokonca aj náročnejší používatelia. Unibody konštrukcia vyrobená z plastu sa pýši vysokou pevnosťou. Predná strana bola osadená 5″ IPS displejom s dostatočným HD rozlíšením, ktorý sa môže pochváliť dobrým farebným podaním aj pozorovacími uhlami. Nad displejom nájdeme okrem senzorov aj 5 MPx selfie fotoaparát s clonou f/2.2, pod ním zasa trojicu kapacitných tlačidiel.


zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Do šasi smartfónu bol integrovaný štvorjadrový Qualcomm Snapdragon 425 procesor s taktom 1.4 GHz, ktorému s množstvom spustených aplikácií dopomôže dostatočná 2 GB operačná pamäť RAM. Grafický čip Adreno 308 potom zvládne menej náročné herné tituly. Vnútorná pamäť ponúka kapacitu 32 GB, no ak by ti to náhodou nestačilo, využiť môžeš slot pre microSD kartu do 128 GB, ktorý je súčasťou duálneho SIM slotu.

Xiaomi Redmi 4Azdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Nenechaj si ujsť
Niekoľko dní som používal vôbec najlacnejší Xiaomi smartfón s plnou podporou LTE. Predčil moje očakávania

Zadná strana sa stala domovom pre 13 MPx snímač fotoaparátu s clonou f/2.2 či HDR režimom. Na spodku zadnej strany je umiestnený hlavný reproduktor a pod kovovým krytom zasa 3120 mAh batéria. Redmi 4A beží na Androide 6.0 Marshmallow s populárnou nadstavbou MIUI 8. V ďalšej výbave smartfónu nájdeme aj WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1 či kompletnú podporu LTE sietí vrátane 800 MHz frekvencie. Ak ťa ponuka zaujala, počítať by si mal aj s prípadnými colnými poplatkami vo výške 18 €.


zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Kupón aplikuješ priamo v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom