Xiaomi Redmi 4 v GeekBench: Snapdragon 625, 2 GB RAM a 16 GB úložisko

banner-redmi-3sVčerajšia konferencia Xiaomi priniesla prírastok do strednej triedy v podobe novinky Redmi Note 4. Na jednej strane sa mnoho fanúšikov potešilo, no niektorí by radšej uvideli novinku Redmi 4, ktorá zapadá do low-end segmentu. Na tento smartfón si brúsi zuby nejeden používateľ, ktorý vlastnil fantastické predchádzajúce modely. 

Xiaomi Redmi 4 sa teraz objavilo v známom benchmarku GeekBench a dozvedeli sme sa kľúčové hardvérové špecifikácie. Pripravovaný smartfón budeme pravdepodobne poznať pod označením Xiaomi Mido. O výkon 4. generácie jedného z najpopulárnejších zariadení giganta sa postará procesor Snapdragon 625 s 8 jadrami a pracovnou frekvenciou 2 GHz. Sekundovať mu bude 2 GB RAM a 16 GB úložisko. S graficky náročnými operáciami bude pracovať akcelerátor Adreno 506.

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

The-version-of-the-Xiaomi-Redmi-4-with-2GB-of-RAM-is-run-through-Geekbench-twice

TIP: Ďalší únik o Xiaomi Redmi 4 potvrdzuje predpokladané špecifikácie a odhaľuje predbežnú cenu

Mnohých určite poteší možnosť, pri ktorej sa dočkáme aj verzie s 3 GB RAM a 64 GB interným úložiskom. Rovnaké pamäťové konfigurácie sme videli včera pri Redmi Note 4-ke. Novinka si zachová aj prítomnosť 5-palcového displeja. Ak sa pozrieme na výsledné skóre v benchmarku, oproti minulej generácií je to opäť značný posun vpred. Test v GeekBench bol dokonca vykonaný dvakrát. V jednojadrovom teste dosiahol smartfón 842 / 806 bodov a viacjadrový test vyniesol skóre 3608 / 3763 bodov. Testom prešiel aj výkonnejší variant s 3 GB RAM a vyslúžil si 929, respektíve 4751 bodov. Dosiahnuté výsledky sú veľmi dobré a Xiaomi Redmi 4 môže opäť zvýšiť výkonovú latku cenovo najdostupných smartfónov.

Pošli nám TIP na článokNovinky