banner-redmi3pro
Xiaomi len nedávno zverejnilo skvelé výsledky predajov smartfónov z vlastnej produktovej línie Redmi. Výrobca už predal viac ako 100 miliónov Redmi smartfónov a vzhľadom na ich cenu a výbavu sa niet čudovať takému úspechu. Xiaomi chce úspech tohto portfólia zachovať a podľa najnovších správ už pripravuje ďalší model.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfóny z rady Xiaomi Redmi začali svoju púť ešte v roku 2013, kedy ponúkali plastovú konštrukciu, prijateľný výkon a ešte lepšiu cenu. Ešte minulý rok výrobca prišiel s prvým kovovým Redmi smartfónom, Xiaomi Redmi Note 3, odkedy každé zariadenie z tejto rady disponuje prémiovým celokovovým telom. A nielen to. Aj výkon Xiaomi Redmi telefónov neustále rastie, o čom svedčia najnovšie modely Xiaomi Redmi 3 / Pro či nedávno predstavený Redmi 3S. Ich nástupca by mal však priniesť takmer dvakrát vyšší výkon.

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-4-helio-x20
Najnovšie správy totižto hovoria, že Xiaomi Redmi 4 bude pod svojou kapotou skrývať 10-jadrový MediaTek Helio X20 procesor, ktorý sme doteraz videli len v smartfónoch strednej triedy, prípadne niektorých „vlajkových lodiach“. Nasvedčuje o tom uniknutý obrázok, ktorý pochádza priamo od MediaTeku. Na obrázku vidíme už predstavené zariadenia s Helio X20 a tiež tie, ktoré ešte len majú prísť. Redmi 4 figuruje na konci zoznamu, no okrem iného si môžeme všimnúť aj Meizu MX6.

Súdiac podľa nedávnej histórie, telefón by mal byť opäť vyrobený z kovu nesúc displej s uhlopriečkou okolo 5″ a FullHD rozlíšením. Zdroj tiež hovorí o použití až 2 GB / 3 GB RAM pamäte, 16 GB / 32 GB úložiska, snímača odtlačkov prstov a batérii s rovnakou kapacitou, teda výborných 4000 mAh. Premiéra nového Xiaomi Redmi 4 bude pravdepodobne až budúci rok, ale spoločnosť s najväčšou pravdepodobnosťou už na zariadení pracuje, takže nie sme prekvapení týmto únikom. Do predstavenia novej generácie najlacnejšieho smartfónu od Xiaomi sa môže ešte veľa zmeniť, preto nás sledujte aj naďalej.

Čo si myslíte o Helio X20 v low-end smartfóne?

Zdroj: Mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom