Xiaomi Redmi 3X oficiálne: Exkluzívna novinka len pre operátora China Unicon a rovnaká výbava ako Redmi 3S

banner-mi-max

Neubehlo veľa času od včerajšieho predstavenia smartfónu Xiaomi Redmi 3S a spoločnosť Xiaomi už stihla predstaviť ďalšie zariadenie. Ide o veľmi podobný model Redmi 3X, ktorý bude určený exkluzívne pre čínskeho telekomunikačného operátora China Unicon.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Redmi 3X je veľmi podobný práve včerajšiemu modelu Redmi 3S. Ich najväčším rozdielom je určenie modelu Redmi 3X len pre spomínaného operátora. Tento smartfón bude tak plne funkčný len v sieti čínskeho národného operátora China Unicom. Zároveň ponúkne len zlaté a strieborné farebné prevedenie, a v porovnaní s modelom 3S chýba tmavošedá farba. Xiaomi Redmi 3X bude dostupný v konfigurácii s 2 GB RAM a 32 GB vnútorným úložiskom, ktorý je možné rozšíriť microSD kartami do kapacity 128 GB. Smartfón ponesie cenovku na úrovni 121 €.

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


redmi-3x-01

Drobné odlišnosti medzi týmito najnovšími modelmi Xiaomi sa nájdu aj v hmotnosti a rozmeroch, ide však len o zanedbateľné čísla. Tú istú výbavu smartfóny poskytnú v oblasti displeja, dizajnu, konektivity, vnútorného hardvéru, fotoaparátu aj batérie. Dostaneme tak 5-palcový HD displej, čipset Snapdragon 430, spomínaných 2 GB RAM + 32 GB ROM, pričom Redmi 3S ponúkne aj vylepšenú verziu s 3 GB RAM + 64 GB ROM. Nechýbajú ani veľká, 4100 mAh batéria, 13 MPx fotoaparát s PDAF zaostrovaním alebo 5 MPx predný selfie snímač. Na zadnej strane sa bude tiež nachádzať snímač odtlačkov prstov.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]