banner-redmi-3s
Štvrtý najväčší čínsky výrobca smartfónov, spoločnosť Xiaomi, sa za 6 rokov svojej pôsobnosti dokázal dostať do celosvetového povedomia nielen technologických nadšencov. Ich primárnym cieľom je však stále len domáci, čínsky trh, z čoho plynie aj nedostatočná podpora ich smartfónov vo zvyšku sveta.

Narážame teraz na neslávne známu slabú podporu LTE sietí v európskych krajinách. Xiaomi sa vstupu na európsky trh silou mocou bráni, no nikto nechápe prečo. Ako iste viete, v Európe je veľmi rozšírené LTE B20 pásmo, ktoré nepodporujú žiadne Xiaomi smartfóny, s výnimkou dvoch. Prvým je už dávnejšie predstavený Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition, ktorý je však určený pre taiwanský trh a jeho zakúpenie pre nás, Slovákov, nie je práve najjednoduchšie. K špeciálnej verzii modelu Redmi Note 3 sa teraz pridáva aj špičkový „low-end“ model Xiaomi Redmi 3S. Práve hongkongská verzia tohto smartfónu prichádza s podporou aj LTE B20 pásma (800 MHz), čo znamená plnú podporu 4G LTE konektivity nielen na Slovensku. O to viac potešujúcou správou je, že hongkongskú verziu Redmi 3S si môžeme zakúpiť aj my. V ponuke ju má e-shop Geekbuying.com za cenu výborných 137 €!

xiaomi-redmi-3s-na-slovensku-1

Kúpiť Xiaomi Redmi 3S s plnou LTE podporou

V podpore hongkongskej Xiaomi Resmi 3S verzie tak celkovo nájdeme 7 4G LTE frekvencií: 800, 850, 900, 1700, 1800, 2100 a 2600 MHz. Čo sa ostatných špecifikácií týka, tie sa zhodujú s tými, ktoré už poznáme. Stále tak ide o smartfón s celokovovým vyhotovením, 5″ HD displejom, osemjadrovým Qualcomm Snapdragon 430 procesorom, 3 GB RAM, 32 GB vnútornou pamäťou, slotom pre microSD karty do 128 GB, 13 MPx zadným a 5 MPx predným fotoaparátom, snímačom odtlačkov prstov, Androidom 6.0 Marshmallow s multijazyčnou MIUI 7 nadstavbou či obrovskou 4100 mAh batériou. S cenou 137 € ide o priam dokonalý smartfón nižšej triedy!

xiaomi-redmi-3s-full-lte-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom