Redmi 3 od Xiaomi nakoniec príde so 4100 mAh batériou

Teraz čítate
Redmi 3 od Xiaomi nakoniec príde so 4100 mAh batériou

banner-minote-pro
Za posledný deň sme sa o chystanej novinke, Xiaomi Redmi 3, dozvedeli nespočetné množstvo informácií. Výrobca nenecháva nič na náhodu a verejnosť zásobuje dôležitými informáciami ešte pred oficiálnym predstavením.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nový nadupaný low-end od Xiaomi príde v striebornom zlatom farebnom vyhotovení. Predná strana sa bude pýšiť 5-palcový HD displejom. Pod kapotou nájdeme pravdepodobne Snapdragon 616 procesor, 2 GB RAM pamäte a 16 GB interné úložisko s možnosťou rozšírenia. Informácie o veľkej 4000 mAh batérie sa zdajú byť nepravdivé a spoločnosť využije nepatrne väčšiu 4100 mAh batériu.

Xiaomi Redmi 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


redmi-3-launch

Samozrejme nesmie chýbať ani nadstavba MIUI 7, ktorá pobeží na Androide 5.1 Lollipop, DualSIM funkcionalita a podpora moderného 4G (LTE) mobilného pripojenia. Odhadovaná cena Xiaomi Redmi 3 je 97 €. Oficiálne predstavenie sa bude konať už 12. januára.

xiaomi-redmi-3-teaser

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.