banner-mi-pad-2
Na fanúšikov spoločnosti Xiaomi čakalo dnes ráno veľmi milé prekvapenie. Spoločnosť sa rozhodla, že nový low-endový smartfón, Redmi 3, predstaví verejnosti už dnes. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

Pri pohľade na špecifikácie sa vôbec nezdá, že by sa jednalo o smartfón, ktorý je zameraný na absolútne najnižšiu cenovú reláciu. Určite veľmi vítaným krokom vpred je nová celohliníková konštrukcia o hrúbke 8,5 mm s diamantovou textúrou na zadnej strane. Vpredu sa ukrýva 5-palcový HD displej. Srdcom novinky je 8 jadrový procesor Snapdragon 616 spolu s 2 GB RAM pamäťou a grafickým akcelerátorom Adreno 405. V prípade interného úložiska sme sa dočkali kapacity 16 GB, ktorú je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. Po softvérovej stránke tu máme samozrejme nadstavbu MIUI 7.1, ktorá beží na Androide 5.1 Lollipop.

Xiaomi Redmi 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-3-hands-on-fotky (6)
Zadná strana sa stala domovom pre veľmi kvalitný 13 MPx fotoaparát s clonou f/2.0 a fázovým zaostrovaním. Pre milovníkov selfie fotiek je pripravený predný fotoaparát s 5 MPx rozlíšením.

xiaomi-redmi-3-hands-on-fotky (13)
Pomyselnou čerešničkou na torte je však veľká 4100 mAh batéria, ktorá v spojení s nenáročným displejom a efektívnym procesorom môže vyprodukovať celkom slušnú výdrž. Rýchle opätovné dobitie je zabezpečené technológiu rýchleho nabíjania, ktorá podľa Xiaomi disponuje výstupom 5V/2A.

xiaomi-redmi-3-hands-on-fotky (2)
Nesmieme však zabúdať ani na DualSIM, ktorý je však možný iba v prípade, že nepotrebujete dodatočné rozšírenie pomocou microSD kariet, nakoľko slot je hybridného typu. K dispozícii je aj rýchle mobilné pripojenie LTE, ktoré je možné na 3 frekvenciách- 1800, 2100 a 2600 MHz a IR Blaster pre ovládanie domácich spotrebičov. Viac informácii sa však dozviete v našom podrobnom článku. Predaj štartuje už zajtra a Xiaomi Redmi 3 si môžete predobjednať v našom partnerskom e-shope Ibuygou.com za cenu 149 €.

xiaomi-redmi-3-hands-on-fotky (10)
Vychutnajte si nižšie v galérii nádherné obrázky v špičkovej kvalite tohto majstrovského diela, ktoré má pred sebou veľmi sľubnú budúcnosť.

xiaomi-redmi-3-hands-on-fotky (9)

Zdroj: en.miui.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP