banner-redmi-4a
Xiaomi, často nazývané aj „čínsky Apple“, sa vo svete preslávilo svojimi perfektnými cenovo dostupnými produktmi, ktoré sa často objavujú vo výpredajoch čínskych e-shopov. Jeden taký teraz spustil známy Gearbest.com. Toto je výber najzaujímavejších ponúk.

Xiaomi Mi5

Cena: 206 €

xiaomi-mi5-biela-nizka-cena-2zdroj fotografie: MyDrivers

Kúpiť Xiaomi Mi5 za 206 €
Zľavový kupón: MI5ES

Minulý rok, zhruba o takomto čase, predstavil obľúbený čínsky gigant svoju dlho očakávanú vlajkovú loď s označením Xiaomi Mi5. Tento prístroj doslova pobláznil celý technologický svet svojim uhladeným dizajnom, výkonnými špecifikáciami a v neposlednom rade aj nízkou predajnou cenou. Prvotriedna konštrukcia vyrobená z hliníka a skla ponúka 3D zaoblenie zadnej strany, ktoré zabezpečuje lepšie a pohodlnejšie držanie v ruke. Predná strana integruje 5,15-palcový FullHD displej, ako aj selfie kameru s rozlíšením 4 MPx. Naopak vzadu svoje miesto našiel hlavný 16 MPx fotoaparát s 4-osou optickou stabilizáciou a PDAF zaostrovaním.

xiaomi-mi5-biela-nizka-cenazdroj fotografie: MyDrivers

V útrobách Mi5-ky sa nachádza procesor Snapdragon 820, ktorému dopomáha grafická jednotka Adreno 530, ale aj 3 GB pamäť RAM. Interné úložisko ponúka kapacitu 32 GB a v prípade potreby ho možno rozšíriť o USB pamäťové médiá vďaka OTG funkcionalite. Vstavaný 3000 mAh akumulátor podporuje rýchle nabíjanie skrz konektor USB Type-C. Xiaomi Mi5 okrem iného ponúka skener odtlačkov prstov umiestnený v domovskom tlačidle, DualSIM funkcionalitu a za zmienku rozhodne stojí aj obľúbená grafická nadstavba MIUI 8.2, ktorá je postavená na systéme Android 7.0 Nougat. Toto všetko stojí po zadaní kupónu MI5ES len 206 €, avšak pre istotu si priprav ďalších 41 € na platbu DPH.

Xiaomi Mi Air 13

Cena: 670 €

xiaomi-mi-notebook-air-recenzia-4

Kúpiť Xiaomi Mi Air 13 za 670 €

Xiaomi Mi Air 13 je zariadenie s vycibreným dizajnom a skvelým konštrukčným spracovaním hliníkového tela. To po svojom obvode skrýva všetky dôležité porty a redukcie tým pádom nie sú potrebné. Vďaka 13,3-palcovému FullHD displeju a minimalizovaným rozmerom si tento produkt zaslúži štatút ultrabooku, pričom jeho parametre rozhodne nie sú na zahodenie. Potvrdzuje to procesor Intel Core i5-6200u, ako aj dedikovaná grafická karta nVidia GeForce GT 940MX či 8 GB RAM pamäť. Potenciálnych záujemcov môže potešiť aj integrovaný 256 GB SSD disk, ku ktorému je možné pridať ďalší. Medzi nepochybné výhody sa zaraďuje aj systém Windows 10, akumulátor s kapacitou 5400 mAh a podsvietená klávesnica. Xiaomi Mi Air v 13-palcovej verzii stojí 670 €, pričom treba počítať s dodatočnou platbou 134 € za DPH.

Xiaomi stolná lampa

Cena: 39 €

mj-leddeng6-02-1080zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi stolnú lampu za 39 €

V prípade, že je Xiaomi tvoj obľúbený výrobca a rád by si skrášlil svoj príbytok nejakým produktom z jeho portfólia, tak máš na to jedinečnú príležitosť. V akciovej ponuke sa totižto nachádza aj táto jedinečná LED stolná lampa, ktorá ponúka prívetivý dizajn a inteligentné funkcie. Ovládať ju môžeš skrz mobilnú aplikáciu, nakoľko sa dokáže spárovať s tvojim smartfónom cez Wi-Fi pripojenie. Jej hlavicu je možné jednoducho polohovať podľa potreby a bez väčších ťažkostí umožňuje zmenu intenzity svietenia, ako aj zmenu svetelného režimu. Táto inteligentná lampa skrášli tvoj písací stôl už za 39 €, avšak pre istotu si nezabudni pripraviť na platbu DPH ďalších 8 €.

Xiaomi Bluetooth slúchadlá

Cena: 29 €

xiaomi-sportove-bluetooth-sluchadla-oficialne-nahladzdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Bluetooth slúchadlá za 29 €

Na záver sme si pripravili niečo pre milovníkov športu a kvalitného zvuku. Tieto Bluetooth slúchadlá dokážu na jediné nabitie prehrávať hudbu úctyhodných 7 hodín. Okrem toho sa môžu pochváliť odolnosťou voči vode a potu, čo ich doslova predurčuje na už spomínané spríjemnenie športových aktivít. K dispozícii majú po svojom obvode hardvérové tlačidlá, ktoré dokážu uľahčiť vykonávanie potrebných úkonov. Nechýba im ani mikrofón na vykonávanie hlasových hovorov. Za tieto bezdrôtové slúchadlá zaplatíš pri kúpe 29 €, no nezabudni si pripraviť 6 € na prípadné dodatočné poplatky. Rozhodne ti odporúčame nahliadnuť aj do celej akciovej ponuky, ktorá toho skrýva omnoho viac.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP