Nový prenosný repelent proti komárom od Xiaomi stojí len 4 €

Teraz čítate
Nový prenosný repelent proti komárom od Xiaomi stojí len 4 €

banner-mi-band-2
V poslednom čase sa na našom webe objavuje množstvo článkov o nadchádzajúcich vlajkových lodiach od Xiaomi, no výrobca nezabúda ani na svoju novovzniknutú značku MIJIA, pod ktorou predáva rozličné produkty od varičov ryže až po čističku vzduchu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca teraz prichádza s ďalšou užitočnou pomôckou, ktorá sa nám zíde práve teraz cez leto. Jedná sa o prenosný elektrický repelent proti komárom. Medzi jeho hlavné prednosti patria kompaktné rozmery, a tak sa vám so svojimi 46.8 x 20.5 mm hravo vmestí aj do vrecka. Hmotnosť sa zastavila len na 25 gramoch. Pre jeho uvedenie do prevádzky ním stačí potočiť o 90 stupňov, vložiť podložku a pripojiť zdroj. Indikátor sa rozsvieti a zariadenie začne pracovať.

Xiaomi-Mi-mosquito-repellent

Repelent využíva nízkonapäťový PTC termostat a je tiež odolný voči prachu. Veľkou výhodou je aj prítomnosť microUSB konektora, vďaka čomu ho môže napájať napríklad aj power banka. Xiaomi udáva, že s 10 000 mAh powerbankou vydrží 15,7 hodín prevádzky a s 20 000 mAh powerbankou môže vydržať až 28,2 hodín.

xiaomi repelent proti komarom pb

Jeho oficiálna cena pre Čínu bola stanovená len na 29 Yuanov, čo je v prepočte niečo okolo 4 €. Dostupnosť aj pre nás však očakávame vďaka čínskym internetovým predajcom, ktorí doručujú globálne.

Ashampoo_Snap_2016.07.14_09h47m17s_

Zdroj: FoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
 • NecromanderSM

  Predpokladám, že tento produkt vydáva isté zvuky rovnako ako mobilná aplikácia. Problém podľa mňa spočíva v tom, že tie zvuky sú prispôsobené pre hmyz žijúci v Čine, takže nemusí fungovať u nás 100%. Hodila by sa recenzia ;-)

  • tommytoudy

   Zvuky nevidava. Staci vlozit podlozku- vize podla mojho usudku sa tam vklada ta tabletka proti komarom co sa da kupit v drogerii. Cize to asi pracuje na zaklade tepla.

  • Tado

   Tak to předpokládáš špatně…jelikož píšou, že se zahřívá na 90°C a na obrázku je vidět, že do něj vkládají polštářek napuštěný látkou proti komárům..:)

   • Tado

    ok..moje chyba..nezahřívá se na 90°C …:) otáčí se o 90° pro vložení polštářku

   • NecromanderSM

    No tak to vrecko možno nebude fungovať u nás s nehovoriac o tom bude treba asi meniť tu náplň.