banner-mi-band-2
V poslednom čase sa na našom webe objavuje množstvo článkov o nadchádzajúcich vlajkových lodiach od Xiaomi, no výrobca nezabúda ani na svoju novovzniknutú značku MIJIA, pod ktorou predáva rozličné produkty od varičov ryže až po čističku vzduchu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca teraz prichádza s ďalšou užitočnou pomôckou, ktorá sa nám zíde práve teraz cez leto. Jedná sa o prenosný elektrický repelent proti komárom. Medzi jeho hlavné prednosti patria kompaktné rozmery, a tak sa vám so svojimi 46.8 x 20.5 mm hravo vmestí aj do vrecka. Hmotnosť sa zastavila len na 25 gramoch. Pre jeho uvedenie do prevádzky ním stačí potočiť o 90 stupňov, vložiť podložku a pripojiť zdroj. Indikátor sa rozsvieti a zariadenie začne pracovať.

Xiaomi-Mi-mosquito-repellent

Repelent využíva nízkonapäťový PTC termostat a je tiež odolný voči prachu. Veľkou výhodou je aj prítomnosť microUSB konektora, vďaka čomu ho môže napájať napríklad aj power banka. Xiaomi udáva, že s 10 000 mAh powerbankou vydrží 15,7 hodín prevádzky a s 20 000 mAh powerbankou môže vydržať až 28,2 hodín.

xiaomi repelent proti komarom pb

[tip color=“white“]TIP: Mijia (Xiaomi) predstavila inteligentnú kameru s 360 stupňovým otáčaním[/tip]

Jeho oficiálna cena pre Čínu bola stanovená len na 29 Yuanov, čo je v prepočte niečo okolo 4 €. Dostupnosť aj pre nás však očakávame vďaka čínskym internetovým predajcom, ktorí doručujú globálne.

Ashampoo_Snap_2016.07.14_09h47m17s_

Zdroj: FoneArena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom