banner-redmi3pro
Novo vzniknutá dcérska spoločnosť Xiaomi, Mijia, sa pomaly začína rozbiehať a predstavuje jeden z ďalších veľmi zaujímavých smart gadgetov do domácnosti. Najnovšie máme dočinenia so skvelou kamerou, ktorá môže slúžiť hneď na niekoľko účelov a disponuje aj podporou 360 stupňového otáčania.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vzhľad samotnej kamery je veľmi pekne spracovaný a dominuje jej guľová vrchná časť. V spodnej časti nájdeme malý motoroček, ktorý je zodpovedný za otáčanie v 360 stupňoch. Sklo šošovky je potiahnuté odolným sklom SABIC. Senzor Ambarella S2LM prichádza s nízkou clonou f/1.8, 4 násobným digitálnym zoomom, podporou nahrávania FullHD videa, nočným videním a špeciálnym pohybovým senzorom, ktorý automaticky spustí nahrávanie v prípade, že zaznamená pohyb. No a spomínanú funkčnosť v podobe 360 stupňového otáčania je možné ovládať cez známu aplikáciu MiHome.

Xiaomi YI Small Ants môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-360-stupnova-kamera-1
Prvý oficiálny počin spoločnosti Mijia vyzerá veľmi sľubne a pevne veríme, že známi predajcovia tretích strán sa pokúsia naskladniť aj tento nadupaný gadget. V Číne je naplánovaný predaj na 30. mája za fantastickú cenu 54 €.

xiaomi-360-stupnova-kamera-2

Zdroj: News.mydrivers.com, Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP