Xiaomi predstavilo nový Bluetooth reproduktor Xiaomi Mi Canon

banner-mi4s
Xiaomi nie je vo výrobe reproduktorov žiadny nováčik a jeho modely bezdrôtových reproduktorov sú medzi fanúšikmi veľmi dobre známe. Xiaomi dnes predstavilo úplne nový reproduktor Xiaomi Mi Canon. Svojím dizajnom sa zaraďuje medzi početnú skupinu valčekových reproduktorov od Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi Canon s kódovým označením LYYX01CM je veľmi malý reproduktor. Jeho priemer je iba 80 milimetrov. Použitý reproduktor v jeho vnútornostiach má priemer 65 milimetrov. Vysoký je 41 milimetrov. Na komunikáciu s vaším smartfónom využíva rozhranie Bluetooth 2.1. Ten sa síce nezaraďuje medzi najúspornejšie, ale to vám nebude prekážať, pretože reproduktor obsahuje vstavanú 1000 mAh batériu.

speakersyouth8-1

Tá by mala zabezpečiť dosť šťavy na 5 hodín hudobného zážitku. Nabiť ju môžete prúdom 1A pri 5V. Reproduktor podporuje frekvencie v rozsahu 50 – 18 000 Hz. Maximálny hudobný výkon nového Xiaomi Mi Canon reproduktora je až 6W. To všetko sa ukrýva v tomto malom tele s hmotnosťou iba 125 gramov. Dočkať by sme sa mohli až 3 farebných variant.

speakersyouth3

speakersyouth11
Nový Xiaomi Mi Canon reproduktor sa špecializuje hlavne na to, aby bol ľahko prenosný vždy a všade, kde je to potrebné. Jeho cena bola stanovená na 99 juanov, čo je v prepočte smiešnych 15 €. V e-shope iBuygou.com si ho môžete zakúpiť za stále skvelých 22 €.

Zdroj: Gizchina.com; Mi.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]