Populárne čínske Xiaomi nevyrába len smartfóny, ale aj kvalitné príslušenstvo k nim. Azda najpopulárnejším príslušenstvom od Xiaomi sú ich Piston slúchadlá, ktoré prinášajú kvalitu za veľmi nízku cenu. Také sú aj nové Xiaomi Piston slúchadlá.

[/blockquote]

Xiaomi Piston môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi dnes predstavilo nový prírastok do „rodiny“ ich štupľových slúchadiel Piston. Nová edícia Xiaomi Piston slúchadiel prináša úplne odlišný dizajn, ktorý opäť vyniká. Samotné telo slúchadiel je vyrobené z brúseného a eloxovaného hliníka, vďaka čomu sú odolné voči korózii a vyblednutiu. Najnovšie Piston slúchadlá už stihli vyhrať aj nemecké ocenenie Red Dot Award 2015, ktoré získali za svoj dizajn.

xiaomi-piston-nova-edicia8
Kvalitu zvuku týchto slúchadiel zabezpečí nová membrána, ktorá je vyrobená zo špeciálneho kompozitného materiálu. Xiaomi tiež myslelo na tesnenie zvuku, ktoré je pri slúchadlách dôležité. Preto použilo vylepšený systém tlmenia 3. generácie. Vylepšený bol aj efekt priestorového zvuku a bassy. Xiaomi nezabudlo ani na vylepšenia vstavaného mikrofónu do ovládacieho panelu, ktorý teraz prináša len nízke skreslenie a teda čistý zvuk. Vďaka novým technológiám, ktoré Xiaomi použilo, je zvuk nových Piston slúchadiel porovnateľný so slúchadlami Sennheiser CX985 a Beats UrBeats 2, ktoré sú cenovo niekoľkokrát drahšie.

xiaomi-piston-nova-edicia5
Xiaomi tiež uvádza, že nová edícia Piston slúchadiel je kompatibilná so Xiaomi zariadeniami a zariadeniami s iOS. Čerešničkou na torte je cena, keďže za tieto in-ear slúchadlá obyvatelia Číny zaplatia len 99 juanov, čo je približne 15 € !

Zdroj: Miui.com, Mi.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú