Xiaomi predstaví nový produkt 21. septembra. Bude ním powerbanka?

banner-redmi-proPopri pripravovanej novej akčnej kamere pracuje Xiaomi na ešte jednom zariadení. Prezradil to dnes teaser zverejnený na sociálnej sieti Weibo.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Teaser okrem dátumu neprezrádza nič konkrétne. Na obrázku sa však v hornej časti nachádza niečo ako číslo 100, v ktorom sú ukryté indície pre odhalenie pripravovaného zariadenia. Prvé číslo vyzerá jednoznačne ako klasický USB port, ďalej môžeme vidieť aj reverzibilný port USB typu-C a starší, no stále veľmi často používaný microUSB port. Jednalo by sa tak o ďalšiu powerbanku od Xiaomi vybavenú čoraz používanejším USB Type-C portom.

Xiaomi Mi PRO 10000 mAh môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi-power-pack-2

TIP: Recenzia | Xiaomi Power Bank Pro 10 000 mAh: Skvelo zapadá do rodiny

Keďže powerbanka bude disponovať viacerými portami, je možné, že bude schopná nabíjať viac ako jedno zariadenie súčasne. Pre takýto účel by však potrebovala aj veľkú kapacitu, a tak môžeme očakávať veľkosť na úrovni 20 000 mAh. Presne toľko má doteraz najväčšia externá batéria od Xiaomi. Ďalšie podrobnosti na nás budú čakať počas oficiálneho predstavenia už 21. septembra.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
13%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
25%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.