Xiaomi predalo viac ako 35 miliónov smartfónov v prvej polovici roka 2015

Xiaomi útočí na trón kráľa smartfónov a ide im to veľmi dobre. Prinášame vám pohľad na predajné čísla tohto čínskeho draka.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Xiaomi sa deň od dňa zväčšuje a dokazuje to aj fakt, že už patrí medzi tých najväčších výrobcov smartfónov. Najnovšie informácie z rôznych zdrojov hovoria o čísle kusov smartfónov, ktoré dokázali dodať obchodom v prvej polovici tohto roku. Toto číslo sa vyšplhalo nad hranicu 35 miliónov a niet sa čomu diviť. Okrem vlajkovej lode, Mi Note/Mi Note Pro, Xiaomi stále predáva Mi4. Zabudnúť nesmieme ani na smartfóny z rady Redmi, ktoré zaujmú svojím výkonom za rozumnú cenu. Najnovší smartfón je Mi4i, ktorý je na trhu približne mesiac.

Xiaomi Mi Note bambus

Xiaomi Mi Note Natural Bamboo Edition môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

V príprave je samozrejme nástupca Mi4, teda Xiaomi Mi5, ktorý by mal byť odhalený v najbližších mesiacoch. Očakávať môžeme fantastický výkon, skvelý displej a fotoaparát za dostupnú cenu.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]