banner-mi4s
Fitness náramok od Xiaomi sa začal predávať ešte v auguste 2014. Odvtedy Xiaomi nielen predstavilo novú generáciu tohto náramku, ale sa mu podarilo dosiahnuť perfektné predajné výsledky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V súčasnosti nájdeme na trhu dve verzie tohto náramku. Je to samotný Mi Band a jeho vylepšená verzia Mi Band 1S, ktorá oproti predchodcovi ponúka len jedno výraznejšie vylepšenie v podobe snímača srdcového tepu. Čím však tieto náramky vynikajú od ostatných, je ich bezkonkurenčná cena. Oficiálna čínska cena Mi Band 1S je totiž neuveriteľných 14 €. Pre nás, Európanov, je cena samozrejme vyššia, a tak si ho môžete kúpiť napríklad v e-shope iBuygou.com za stále veľmi prijateľných 24 € (EU sklad). Pre porovnanie, ceny fitness náramkov ako napríklad značky Fitbit alebo Jawbone začínajú na úrovni 70 €.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi mi band 6
Fitbit, najväčší výrobca nositeľných zariadení, predal minulý rok až 20 miliónov zariadení. Pomaly ho však už začína dobiehať aj Xiaomi, ktoré už od začiatku predaja (august 2014) predalo 18.5 miliónov takýchto zariadení. Veríme, že toto číslo bude príchodom nových generácií ďalej rásť, ako tomu je aj pri Xiaomi smartfónoch.

Vlastníte Xiaomi Mi Band alebo Mi Band 1S?

Zdroj: Techinasia.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú