Xiaomi posúva dátum vydania Xiaomi Mi5!

banner-minote-pro
Rok 2016 je tu a s ním ďalšie novinky o dlho očakávanom Xiaomi Mi5. Pochádzajú od známeho čínskeho analytika Pana Jiutanga, ktorý správy uverejnil na tamojšej sociálnej sieti Weibo.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Aby sme boli konkrétnejší, Pan Jiutang napísal, že fanúšikovia Xiaomi budú mať “zlý Nový Rok“. Narážal tým na Čínsky Nový rok, ktorý pripadá na 8. februára. Už dávnejšie vieme, že Xiaomi Mi5 nebude prvý smartfón so Snapdragonom 820, keďže na konferencii CES 2016, ktorá práve prebieha, LeTV predstaví novú vlajkovú loď Le Max Pro so Snapdragonom 820.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-mi5-nove-rendre-nahlad

Render Xiaomi Mi5

Najpravdepodobnejším dôvodom meškania je to, že Xiaomi čaká, kým sa počet telefónov na sklade nevyrovná dopytu. Xiaomi Mi5 je veľmi dlho očakávané zariadenie, preto očakávajú aj veľmi vysoký dopyt. Oficiálny dátum vydania novej vlajkovej lode stále nie je známy, no malo by sa tak stať niekedy v prvom štvrťroku 2016.

Xiaomi mi 5 weibo

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]