Pestré portfólio Xiaomi produktov sa už čoskoro rozrastie o nový kúsok, ktorým bude nástupca pre populárny notebook spoločnosti. Už zajtra sa má v Číne konať konferencia ChinaJoy, na ktorej chce tamojší technologický gigant odhaliť tento kúsok s ešte lepšou výbavou. Pre upútanie pozornosti fanúšikov ukázalo Xiaomi nové plagáty, ktoré jednoznačne potvrdzujú zajtrajšiu premiéru modelu Mi Notebook Pro 2.

Prvé náznaky o prichádzajúcej novinke od Xiaomi hovorili o tom, že sa môže jednať o herný desktopový počítač. Teraz sa však všetko ujasnilo odhalením nových plagátov na sociálnej sieti Weibo. Práve tam spoločnosť zverejnila nové pútače, ktoré po rozlúštení prezrádzajú, že už zajtra sa na konferencii ChinaJoy dočkáme ďalšieho nadupaného notebooku.

Záhadné plagáty prezrádzajú príchod nového Xiaomi notebooku

Na prvom plagáte sú vyobrazené 4 prvky. Medzi nimi je nakreslené pero, chemická štruktúra benzénu, chemikália „Praseodymium“ a skúmavka s kyslíkom. Kombinácia pera a benzénu by pritom mohla reprezentovať notebook. Posledné dva symboly predstavujú označenie „Pr+O2“, čo vo výsledku môže vyznieť aj ako „Pro 2“. Z týchto indícií dáva Xiaomi všetkým vedieť, že sa jedná o nový notebook Mi Notebook Pro 2, ktorý príde s výkonnou grafikou už zajtra.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi má prsty v ďalšom produkte. Tentoraz ide o štýlovú mašinu na kolesách

Tieto detaily potvrdil ďalší plagát, kde sú na zobrazenej klávesnici vysvietené čísla 3, 8 a písmená C a J. Po spojení týchto častí hádanky je odhalený dátum premiéry tejto novinky, ktorá príde na svet 3.8.2018 na konferencii ChinaJoy. V správe na sociálnej sieti Weibo ale Xiaomi zakódovalo ešte ďalšie odhalenie. Pri popise druhého plagátu sa nachádzajú aj znaky „!)%)“. Tie pri pohľade na klávesnicu reprezentujú kombináciu čísel 1,0,5,0. Tým chcela spoločnosť našepkať, že nový Mi Notebook Pro 2 dostane grafickú kartu Nvidia GeForce GTX 1050.

Vylepšená grafika by v porovnaní s predošlým modelom MX150 v modeli Mi Notebook Pro priniesla hráčom ešte viac možností pri hraní hier. Všetky detaily o novom profesionálnom notebooku nám Xiaomi prezradí už počas zajtrajšej udalosti, kde však ukáže aj špeciálnu edíciu nového fitnes náramku Mi Band 3.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom