Čínsky gigant Xiaomi už vyrábal asi naozaj všetko. Najnovšie spojil sily so spoločnosťou Ninebot a výsledkom je štýlová motokára Ninebot Gokart Kit nie len pre deti.

Xiaomi naďalej pokračuje vo svojej expanzii a rozširovaní svojho portfólia produktov pre rôzne trhy. Najnovšie spojil čínsky gigant svoje sily s ďalšou čínskou spoločnosťou Ninebot a z tejto spolupráce vznikla štýlová motokára Ninebot Gokart Kit. Samotná spoločnosť Ninebot sa špecializuje na výrobky tzv. „ľahkej“ dopravy pre každodenné používanie. Avšak nie je to prvýkrát, čo sa titani z Číny stretli so spoločným cieľom, pretože už skôr predstavili Ninebot mini.

Ninebot Gokart Kit je zábava pre deti aj dospelých

Aliancia medzi Xiaomi a Ninebot je charakteristická produktmi zameranými na dopravu a zábavu pre používateľov s prémiovými produktmi za prijateľnú cenu. Spolu tak kombinujú nápadný dizajn Ninebot vo forme produktu s minimalistickou filozofiou Xiaomi. Presne tak by sa dala charakterizovať nová motokára Ninebot Gokart Kit.

Samotný dizajn motokáry ponúka moderný vzhľad. Nechýba samozrejme volant a tiež pedál akcelerátora a brzdy. Motokára dokáže vyvinúť rýchlosť 24 km/h a ponúka 3 jazdné režimy a to Začiatočník, Štandard a športový mód. Hoci motokára vyzerá ako hračka pre deti, v skutočnosti je stavaná  aj na jazdu pre dospelého človeka. Ninebot Gokart Kit sa už dá predobjednať a cena sa pohybuje na hranici 515€.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom