V zimnom období je nutné často svietiť skôr, než inokedy počas roka. Či už si študent, alebo len pracuješ dlho do noci, neodmysliteľnou súčasťou tvojej výbavy musí byť stolná lampa, aby si zbytočne nerušil ľudí okolo seba.

Na trhu ich je možné nájsť niekoľko, pričom sa líšia ako cenou, tak aj vyhotovením a funkciami naviac. Dokonca už aj taká vec, akou je stolná lampa totiž dokáže byť smart. Medzi obľúbené sa radia aj tie od Xiaomi, ktoré ponúkajú moderný dizajn a ako sa hovorí: ‚‚Veľa muziky za málo peňazí.’’

Doručenie z EU skladu

Každý produkt Xiaomi je niečím výnimočný aj keď je v ich ponuke už niekoľko ďalších, táto je predsa iná. Vznikla v spolupráci s prestížnou spoločnosťou Philips a samozrejme nechýbajú ani rôzne smart riešenia. V našom FonTech Shope sa teraz objavila ako novinka a je dostupná pre všetkých za jednotnú cenu 38,33 €.

Kúpiť Xiaomi/Philips Smart stolnú lampu za 38,33 €
Doručenie z EU skladu

Lampa je navyše dostupná z európskeho skladu, takže ju doma môžeš mať už priebehu niekoľkých dní. S tým je spojený aj fakt, že už žiadne ďalšie poplatky ťa nečakajú.

Vysoká svietivosť s nízkou spotrebou

Táto lampa od Xiaomi zaujme na prvý pohľad svojimi čistými líniami, vďaka čomu na stole pôsobí veľmi elegantne. Aby sa zvýšila jej životnosť a zároveň znížila spotreba, je osadená úspornými LED-kami. Ich počet je až 50, čo zaručuje svietivosť 1200 lumenov a to všetko pri spotrebe 10 W. Životnosť je pritom až 25 000 hodín svietenia. Teplota svetla dosahuje 4000K, čo je hodnota pre prirodzené svetlo, takže tvoje oči budú o čosi menej namáhané.

Nenechaj si ujsť!
Xiaomi dostáva poriadneho konkurenta. Archos predstavil skvele vybavenú kolobežku

A to nie len vďaka farbe svetla, ale aj inteligentnému senzoru svetla, ktorý automaticky upravuje intenzitu tak, aby boli oči čo najmenej namáhané. Samozjreme môžeš využiť aj manuálne nastavenie a to buď dotykom na lampe, ale prostredníctvom aplikácie na tvojom smartfóne. Lampe je tiež možné nastaviť uhol natočenia a to v rozmedzí až 180 stupňov.

Cena Xiaomi lampy z európskeho skladu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom