Rôznorodosť produktov z dielne čínskeho Xiaomi priam nepozná hraníc a neustále sme tak svedkami predstavenia ďalších skvelých noviniek. Popri iných sa táto spoločnosť sústredí aj na výrobu zariadení do domácností, s ktorými si môže zákazník svoje bývanie poriadne vylepšiť. Najnovším prírastkom do rodiny domácich doplnkov od Xiaomi je nový inteligentný sušič bielizne, Xiaomi Mr. Bond M1.

Mnoho nových produktov, ktorými Xiaomi rozširuje svoje portfólio, vznika pomocou tzv. „crowdfundingových“ kampaní, kedy si záujemcovia sami vyberajú a finančne podporujú zariadenia a doplnky, ktoré by radi videli na trhu. Inak tomu nebolo ani pri novom sušiči bielizne, Xiaomi Mr. Bond M1. Táto novinka v kampani už presiahla požadovaný cieľ pre vyzbieranie financií, a tak ju spoločnosť začne skutočne vyrábať.

Xiaomi predstavilo ďalšieho pomocníka do domácností

S týmto pomocníkom tak bude možné perfektne vysušiť čerstvo vyprané oblečenie aj v malých bytoch, či bytových blokoch, kde nie je pre sušenie dostupné miesto. Celé zariadenie sa pritom prichytí na strop, odkiaľ sa spúšťa pomocou elektricky ovládaného mechanizmu. V zloženom stave pritom dosahuje rozmery 1000 x 316 x 73 mm, ktoré sa po rozložení zväčšia na 1690 x 496 x 156 mm. Xiaomi sa rozhodlo, že zákazníkom ponúkne až 2 verzie tohto nového sušiča.

K dispozícii tak bude Mr. Bond M1 v základnej výbave a potom tu je aj Mr. Bond M1 Pro, ktorý prináša ešte viac možností. Lepší variant tohto sušiča dostal do výbavy aj elektricky vyhrievanú špirálu a ventilátory, ktoré horúcim vzduchom rýchlejšie sušia vyvesené oblečenie. Spúšťanie mechanizmu môže prebiehať ručne, kedy je sušič roztiahnutý o 900 mm, alebo elektricky pomocou nástenného tlačidla. Týmto spôsobom sa Mr. Bond M1 roztiahne až o 1 200 mm.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi myslí na Slovákov a Čechov novým gadgetom. Privítaj pohár, v ktorom si vychutnáš dobre vychladené pivo

Celková maximálna prípustná hmotnosť mokrého bielizne, ktoré sušič udrží, je až 30 kg. Pre ešte väčšie pohodlie používateľa však Xiaomi prináša aj možnosť ovládania prostredníctvom aplikácie Mi Fit. „Pro“ verzia navyše dostala aj nastavenie časového intervalu, počas ktorého sa bude oblečenie, alebo bielizeň sušiť. Základná verzia sušiča pri svojej činnosti spotrebuje zhruba 150 W energie, no elektrické špirály vylepšeného modelu vyžadujú 500 W výkon.

Ako pozornosť pridáva Xiaomi do balenia k tejto novinke do domácností aj 10 kusov kovových vešiakov, ktoré uľahčia vešanie bielizne. Nový Xiaomi Mr. Bond M1 a M1 Pro budú v predaji už od 14. augusta za skvelú cenu len 136 dolárov, respektíve 196 dolárov v prípade výkonnejšieho variantu. Čínsky gigant tak ďalším perfektným zariadením potvrdil svoju povesť a zákazníkom onedlho znova prinesie kvalitný produkt za jedinečnú cenu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom