Aj keď toto leto zatiaľ nevyzerá ako v trópoch, dni plné slnka na nás ešte len čakajú. Pri horúčavách si každý rád dopraje pohár dobre oroseného piva, ktoré odteraz môžeš čapovať aj do nového pohára od Xiaomi už za pár eur.

Čínske Xiaomi je známe rôznorodosťou svojej ponuky produktov. Portfólio tejto spoločnosti skrýva mnohé zariadenia a tie najrôznejšie doplnky, ku ktorým pribudol ďalší ako stvorený pre letné dni.

Xiaomi prichádza s netradičným produktom

Teraz však tento gigant zašiel ešte ďalej a svojich verných fanúšikov chce v horúcich letných dňoch potešiť skvelým pohárom Youpin, ktorý je priam ako stvorený pre čapované pivo. Svojim transparentným prevedením ukáže bohatú penu tohto zlatého moku, ktorý si v letných dňoch vychutná každý správny chlap. Dopriať si teraz môže každý s týmto pohárom až 430 ml chladeného piva, alebo iného dobrého nápoja.

Kúpiť sklenený pohár Xiaomi 17PIN Youpin za 13 €
Cena za 2 kusy

Kvalitné sklo navyše vydrží naozaj dlho a zdobí ho tiež postavička futbalistu, ktorý je na tomto pohári ideálnym doplnkom pri sledovaní futbalových zápasov.

Zúžená spodná časť pohára navyše umožňuje dobré uchytenie, aby si si tak pohodlne vychutnal každý dúšok nápoja. Xiaomi teraz ponúka za cenu len 13 € až 2 takého poháre Youpin. Zákazník pritom pri objednávke za dopravu nezaplatí ani cent.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú